Топ 5 фотографів по переглядам на сайті Phototo.com.ua

Топ 5 фотографів по переглядам на сайті Phototo.com.ua

Топ 5 фотографів по переглядам на сайті Phototo.com.ua

Топ 1 займає  Андрей Паршин

Андрій Паршин проживає в місті Донецьк, а також знімає в інших містах. В профілі Андрія ви знайдете такі категорії як: love story, зйомка свят, весільна фотосесія, сімейна фотосесія, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Середня ціна фотографа складає 2 050 гривень, а професійних досвідів понад 5 років. Андрій є дуже відкритим, приязним та готовим до співпраці. Щоб замовити послуги Андрія та ознайомитись з його роботами переходить на його профіль.

Топ 2 Alexander Grinn

Олександр Ґрінт проживає та фотографує в місті Одеса. Фотограф обрав одну з найунікальніших категорій — це фотосесії в стилі НЮ. Середня ціна на фотосесії складає 22 000 гривень. Професійний досвід фотографа нараховує понад 7 років. Щоб ознайомитись з роботами Олександра та замовити собі індивідуальну фотосесію заходьте в профіль автора.

Топ 3 Максим Подопригора

Максим проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає уже понад 5 років, а середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Фотограф є дуже активним та відкритим до співпраці. Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Топ 4 Альберт Лесной

Альберт Лісовий проживає та фотографує в місті Харків. В профілі автора ви зможете побачити напрямки в яких він фотографує і це портретна фотографія, art фотографія, студійна фотосесія, фото в стилі НЮ, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Також фотограф займається навчанням у фотографії. Середня ціна на його послуги складає 550 гривень. Альберт розпочав своє кар’єру фотографом відносно нещодавно, проте вже сьогодні ви можете познайомитись з багатьма його роботами в які неодмінно закохаєтесь.

Топ 5 Цимбалюк Микола

Цимбалюк Микола проживає в місті Луцьк та фотографує в містах поблизу таких як Рівне та Львів. Микола фотографує принципово тільки весілля, тому що йому дуже подобається шалена атмосфера на весіллі, запал емоцій, сміх і сльози, і ще те як люди дивляться одне на одного в цей день більше ніколи такого погляду не буде, вважає автор. Адже в душі фотограф глибокий романтик, який вміє показувати на фото саме такі індивідуальні та рідкісні моменти як на весіллі. Професійний досвід фотографа складає більше ніж 4 роки, а середня ціна на послуги 11 750 гривень.
Щоб дізнатись про автора більше читайте інтерв'ю разом з Миколою:

Микола Цимбалюк та випадковість яка стала поштовхом до мрії

Останні статті

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
17 Травня 2019
13 креативних ідей для портретної фотографії
17 Травня 2019
Обзор фотошкол в городе Днепр за май 2019 года
14 Травня 2019
Якщо ви маєте хобі яке вас заряджає стартуєте
Vasyl Hudyma
13 Травня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за тиждень
10 Травня 2019
Огляд фотостудій в місті Житомир за травень 2019 року
07 Травня 2019
Віра у свій успіх як головна мотивація до звершень
Maki art.studio
06 Травня 2019
10 креативних ідей для фотографії за 100 секунд!
06 Травня 2019