Як підготуватись до фотосесії

Як підготуватись до фотосесії

Насамперед зазначу що усі мої рекомендації базуються на мому особистому досвіду як фотографа та не підійдуть кожному.

Локація.

Отже визначившись із фотографом, настав час для того щоб підібрати цікаву локацію для вашої події. Це може бути як сквер так і якийсь замок, або гори, так і студія чи просто ваш будинок З особливостей фотосесії на природі варто завчасно прослідкувати якою буе погода, оскільки вона може вас підвести і доведеться все переносити. Якщо фотосесія буде в приміщенні то такого не станеться і відповідно це більш виграшний варіант що все пройде точно по плану. Після того як ви визначились із місцем проведення фотосесії, потрібно приділити увагу та підібрати відповідний образ який буде відповідати вашій задумці та локації. Якщо у вас не великий досвід то напростіше буде "запозичити" ідею у когось. Тобто знайти декілька хороших кадрів які вам подобаються, а потім просто намагатись спільно з фотографом це все реалізувати. Взуття має бути максимально зручним і відповідним за стилем, для дівчат красиво в кадрі будуть виглядати туфлі на шпильці. Зачіску та макіяж найкраще довірити професіоналам і добре б взяти з собою фото образ, який ви хочете втілити.

Позування.

Пози та ракурси. Якщо ви вже маєте ідею вашої зйомки то буде не зайвим потренуватись перед дзеркалом і відпрацювати пози та ракурси, також порадитись з фотографом, зазвичай він буде вам все підказувати то допомагати. Тому не хвилюйтесь якщо у вас малий досвід у зйомках або ж його взагалі не має, це нормально.

Трошки про хороший настрій :) 

Ну й останнє за списком, – це настрій всіх учасників фотосесії. Подбайте про те щоб він у вас був хороший. Особиста порада - не їдьте на фотосесію громадським транспортом, там часто бувають люди які за любки "повчать вас розуму" та намагатимуться вам спортити настрій. Зїжте щось смачненьке , включіть улюблену музику і вперед, також не переймайтесь якщо щось йде не так, пам'ятайте що ви не одній робите цю фотосесію , а ціла команда, яка завжди щось підскаже та порадить. 

Давайте знайомитись 

І якщо ви давно вже хочете мати класні кадри, та ніяк не наважитесь на зйомку то довіртесь професіоналам, замовивши фотосесію у мене ви отримаєте не тільки гарні та якісні фото а й хороші знижки на послуги спеціалістів макіяжу та зачіски. Отож не зволікайте та пишіть мені прямо зараз або телефонуйте за номерами вказаними на сайті. 

Останні статті

​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
12 Вересня 2019
3 Фотографа о том, что для них значит "свадебная фотосессия"
11 Вересня 2019
Когда важно любить то что ты делаешь
Вадим Лазарук
09 Вересня 2019
Фотосессия в поле на фоне стогов
Анжелика Ивашура
09 Вересня 2019
​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
05 Вересня 2019
ІДЕЇ ДІВИЧ-ВЕЧОРА🖤
Світлана Кохановська
03 Вересня 2019
Фотоконкурси Осені 2019
Юлия Бужинская
03 Вересня 2019
Топ 5 идей для семейной фотосессии
03 Вересня 2019