Як підготуватись до фотосесії

Як підготуватись до фотосесії

Насамперед зазначу що усі мої рекомендації базуються на мому особистому досвіду як фотографа та не підійдуть кожному.

Локація.

Отже визначившись із фотографом, настав час для того щоб підібрати цікаву локацію для вашої події. Це може бути як сквер так і якийсь замок, або гори, так і студія чи просто ваш будинок З особливостей фотосесії на природі варто завчасно прослідкувати якою буе погода, оскільки вона може вас підвести і доведеться все переносити. Якщо фотосесія буде в приміщенні то такого не станеться і відповідно це більш виграшний варіант що все пройде точно по плану. Після того як ви визначились із місцем проведення фотосесії, потрібно приділити увагу та підібрати відповідний образ який буде відповідати вашій задумці та локації. Якщо у вас не великий досвід то напростіше буде "запозичити" ідею у когось. Тобто знайти декілька хороших кадрів які вам подобаються, а потім просто намагатись спільно з фотографом це все реалізувати. Взуття має бути максимально зручним і відповідним за стилем, для дівчат красиво в кадрі будуть виглядати туфлі на шпильці. Зачіску та макіяж найкраще довірити професіоналам і добре б взяти з собою фото образ, який ви хочете втілити.

Позування.

Пози та ракурси. Якщо ви вже маєте ідею вашої зйомки то буде не зайвим потренуватись перед дзеркалом і відпрацювати пози та ракурси, також порадитись з фотографом, зазвичай він буде вам все підказувати то допомагати. Тому не хвилюйтесь якщо у вас малий досвід у зйомках або ж його взагалі не має, це нормально.

Трошки про хороший настрій :) 

Ну й останнє за списком, – це настрій всіх учасників фотосесії. Подбайте про те щоб він у вас був хороший. Особиста порада - не їдьте на фотосесію громадським транспортом, там часто бувають люди які за любки "повчать вас розуму" та намагатимуться вам спортити настрій. Зїжте щось смачненьке , включіть улюблену музику і вперед, також не переймайтесь якщо щось йде не так, пам'ятайте що ви не одній робите цю фотосесію , а ціла команда, яка завжди щось підскаже та порадить. 

Давайте знайомитись 

І якщо ви давно вже хочете мати класні кадри, та ніяк не наважитесь на зйомку то довіртесь професіоналам, замовивши фотосесію у мене ви отримаєте не тільки гарні та якісні фото а й хороші знижки на послуги спеціалістів макіяжу та зачіски. Отож не зволікайте та пишіть мені прямо зараз або телефонуйте за номерами вказаними на сайті. 

Останні статті

Топ 5 фотографів по відгукам, оцінкам і Facebook лайкам за квітень 2019 року
23 Квітня 2019
Фотовиставка Марусі Слобожан «Обрані»
23 Квітня 2019
А ти вже зацікавив людей, щоб про тебе говорили
Ірина Гамаш
22 Квітня 2019
Професійна фото відеозйомка весілля Львів
Иван Наконечный
19 Квітня 2019
Курс для фотографов: smm, копирайтинг и таргетированная реклама в Facebook и Instagram
18 Квітня 2019
Шукаю для безкоштовної зйомки рижика
Оленка Ховерко
18 Квітня 2019
Обзор фотошкол в городе Кривой Рог за апрель 2019 года
16 Квітня 2019
Фотограф це не просто сфотографувати добре — це відчувати та постійно аналізувати
Вікторія Кучма
15 Квітня 2019