Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за квітень 2019

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за квітень 2019

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм

Топ 1 займає @katerinasawa

Катерина Сава проживає в місті Луцьк, а також виїжджає на фотосесії в місто Львів та Рівне. Катерина має 3 роки професійного досвіду. Вона креативна та багатостороння, тому не обмежується одним видом зйомки. В її профілі можна побачити такі категорії як: love story, репортажі, портрет, фотосесія випускних та TFP / TFCD зйомка. Ціни на її послуги в середньому складають 3 200 гривень. Щоб замовити послуги Катерини пишіть їй на пошту або телефонуйте, вона дуже відкрита та приємна в спілкуванні!

Щоб дізнатись більше про фотографиню, читайте інтерв’ю: Комерція в фотографії не найголовніше

Топ 2 @danelly.photo

Денис Куксенко проживає в місті Київ та знімає в містах поблизу таких як Буча та Ірпінь. Денис має вже в запасі 13 років професійного досвіду, а його середня ціна на послуги складає 7 200 гривень. Основними напрямками зйомки Денис обрав: портрету фотосесію, як Денис каже — це не лише обличчя однієї людини — це і сімейний портрет, і професійний, і психологічний, і навіть весільний, також фешн та лайфстайл зйомка.

Якщо ви шукаєте фотографа в таких жанрах, пишіть та телефонуйте Денисові він з радістю дасть вам відповідь.

Інтерв’ю з автором ви можете прочитати тут Істинні поради з життя фотографа від Дениса Куксенка

Топ 3 @kolos_photography

Олег Колос проживає у Львівській області, проте  якщо є замовлення з інших регіонів, то він виїжджає туди. Олег має 10 років професійного досвіду, а його середня ціна на послуги складає 10 000 гривень. Основним напрямком автора є Весільна зйомка, тому якщо шукаєте фотографа пишіть та телефонуйте, він з радістю відповість вам!

Щоб дізнатись більше про фотографа відкривайте інтерв’ю з ним: Якщо фотограф має смак, то це вже 50 % успіху

Топ 4 @vitaliybartosh

Віталій Бартош проживає в місті Дніпро, проте може знімати і на виїзді, а саме в містах Київ та Львів. Професійний досвід фотографа складає 10 років, а середня ціна на послуги 7 950 гривень. Віталій проводить фотосесії в стилі love story, фотосесія вагітних, весільні фотосесії та сімейні фотосесії. Щоб ознайомитись з цінами на конкрутену категорію та побачити більше фото, заходь на профіль фотографа.

Топ 5 @tetiana_kirchuk

Тетяна Кірчук проживає в місті Луцьк, а також знімає в містах поблизу таких як Рівне та Тернопіль. Професійний досвід Тетяни складає 6 років роботи фотографинею, а її середня ціна за послуги 4 650 гривень. Основний напрям діяльності у фотографині — це Весільна зйомка бо як каже Тетяна: “хочеш бути професіоналом своєї справи — рухайся в одному напрямку”.  Якщо тобі потрібна Тетяна напиши їі або ж телефонуй, вона з радістю відповість.

Більше інформації про Тетяну ви зможете дізнатися з інтерв’ю: Корисні поради та цікава історія життєвого успіху фотографині Тетяни Кірчук