Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за квітень 2019

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за квітень 2019

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм

Топ 1 займає @katerinasawa

Катерина Сава проживає в місті Луцьк, а також виїжджає на фотосесії в місто Львів та Рівне. Катерина має 3 роки професійного досвіду. Вона креативна та багатостороння, тому не обмежується одним видом зйомки. В її профілі можна побачити такі категорії як: love story, репортажі, портрет, фотосесія випускних та TFP / TFCD зйомка. Ціни на її послуги в середньому складають 3 200 гривень. Щоб замовити послуги Катерини пишіть їй на пошту або телефонуйте, вона дуже відкрита та приємна в спілкуванні!

Щоб дізнатись більше про фотографиню, читайте інтерв’ю: Комерція в фотографії не найголовніше

Топ 2 @danelly.photo

Денис Куксенко проживає в місті Київ та знімає в містах поблизу таких як Буча та Ірпінь. Денис має вже в запасі 13 років професійного досвіду, а його середня ціна на послуги складає 7 200 гривень. Основними напрямками зйомки Денис обрав: портрету фотосесію, як Денис каже — це не лише обличчя однієї людини — це і сімейний портрет, і професійний, і психологічний, і навіть весільний, також фешн та лайфстайл зйомка.

Якщо ви шукаєте фотографа в таких жанрах, пишіть та телефонуйте Денисові він з радістю дасть вам відповідь.

Інтерв’ю з автором ви можете прочитати тут Істинні поради з життя фотографа від Дениса Куксенка

Топ 3 @kolos_photography

Олег Колос проживає у Львівській області, проте  якщо є замовлення з інших регіонів, то він виїжджає туди. Олег має 10 років професійного досвіду, а його середня ціна на послуги складає 10 000 гривень. Основним напрямком автора є Весільна зйомка, тому якщо шукаєте фотографа пишіть та телефонуйте, він з радістю відповість вам!

Щоб дізнатись більше про фотографа відкривайте інтерв’ю з ним: Якщо фотограф має смак, то це вже 50 % успіху

Топ 4 @vitaliybartosh

Віталій Бартош проживає в місті Дніпро, проте може знімати і на виїзді, а саме в містах Київ та Львів. Професійний досвід фотографа складає 10 років, а середня ціна на послуги 7 950 гривень. Віталій проводить фотосесії в стилі love story, фотосесія вагітних, весільні фотосесії та сімейні фотосесії. Щоб ознайомитись з цінами на конкрутену категорію та побачити більше фото, заходь на профіль фотографа.

Топ 5 @tetiana_kirchuk

Тетяна Кірчук проживає в місті Луцьк, а також знімає в містах поблизу таких як Рівне та Тернопіль. Професійний досвід Тетяни складає 6 років роботи фотографинею, а її середня ціна за послуги 4 650 гривень. Основний напрям діяльності у фотографині — це Весільна зйомка бо як каже Тетяна: “хочеш бути професіоналом своєї справи — рухайся в одному напрямку”.  Якщо тобі потрібна Тетяна напиши їі або ж телефонуй, вона з радістю відповість.

Більше інформації про Тетяну ви зможете дізнатися з інтерв’ю: Корисні поради та цікава історія життєвого успіху фотографині Тетяни Кірчук

Останні статті

Фотография как искусство передавать внутренний мир
Dariana Anenkova
20 Серпня 2019
Що вдягнути на інтимну фотосесію
Андрій Дуда
19 Серпня 2019
3 фотографа о том, что для них означает фотосессия в стиле НЮ
16 Серпня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
15 Серпня 2019
До конца августа стоимость аренды студии всего 200грн\час, услуги фотографа 500 грн\час.
Елена Молчанова
15 Серпня 2019
УСТАРЕВШИЕ И СОВРЕМЕННЫЕ ТРАДИЦИИ НА СВАДЬБЕ
Карина Заика
14 Серпня 2019
8 мифов о профессиональных фотографах и профессиональных фотосессиях
Карина Заика
13 Серпня 2019
КАК ВЫБРАТЬ ФОТГРАФА НА СВАДЬБУ?
Карина Заика
13 Серпня 2019