Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків

Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків

Вдалі пози для фотосесії часом буває вибрати непросто, особливо якщо в кадрі об'єктива знаходиться нетерплячий чоловік, у якого, як правило, на фотозйомку немає ні часу, ні бажання. Усім відомо, що чоловіки не дуже люблять позувати перед об'єктивом фотокамери, якщо звичайно він не професійна модель. Будь-яка фотосесія вимагає попередньої підготовки, тим більше, якщо планується чоловіча фотосесія.

Хороший спосіб – показати такий список поз чоловікові перед зйомкою, щоб він мав загальне уявлення про те, що йому потрібно буде робити. Це допоможе йому відчувати себе спокійно і впевнено. Не погано б було, під час зйомки, попросити чоловіка розповісти про себе, про свою роботу, родину, захоплення. Безсумнівно, це допоможе моделі розкріпачитися, а знімки вийдуть природними і цікавими.

Отже, як же краще всього фотографувати чоловіків, які пози для фотографування вибрати? У цій статті майстер-клас з фотозйомки з ілюстраціями 20 кращих поз для фотосесії.
 

Поза для фотографування чоловіків №1

Часто задається чоловікам питання під час фотозйомки: Як розташувати руки? Варіантів кілька. Можна розташувати руки вільно уздовж тулуба, можна одну або обидві руки покласти в кишені, схрестити на грудях або покласти на стегна. У всіх випадках це повинно виглядати легко і природно. Для початку зробіть портрет чоловіка за пояс зі схрещеними на грудях руками. Важливо пам'ятати, щоб чоловік стояв, випроставшись з трохи відведеними назад плечима і втягнувши живіт.


 

Поза фотосесії для чоловічого №2

Можна також зробити знімок чоловіка на повний зріст зі схрещеними на грудях руками. Якщо чоловік буде стояти, розставивши ноги і розподіливши вагу рівномірно, він буде схожий на Термінатора. Щоб цього не сталося, нехай чоловік схрестить ноги, перенісши вагу тіла на опорну ногу.


 

Поза для чоловічої фотозйомки №3

Ту ж позу можна повторити, тільки в даному випадку запропонуйте чоловікові покласти обидві руки в кишені, або ж одну руку він може тримати в кишені, а другий притримувати перекинутий через плече піджак або куртка. 

Поза для фотосесії чоловіки №4

Можна надати образу трохи сексуальності, якщо чоловік закладе великі пальці за пояс штанів або бічні кишені.


 

Поза для фотографування чоловіки №5

Інша варіація цієї пози: одна рука в кишені, а друга притримує спущений на плечі піджак.


 

Поза фотосесії для чоловічого №6

Зробіть декілька фото чоловіка, сидячи в різних позах. Традиційна поза, чоловік сидить, поклавши гомілку однієї ноги на коліно іншої, трохи подавшись уперед. Руки можна розташувати так: однією рукою чоловік впирається в стегно, другою рукою спирається об коліно, кисть руки вільно звисає. 


 

Поза для чоловічої фотозйомки №7

Непогано виходять портрети в повний зріст, коли чоловік спирається спиною об стіну. Руки можуть перебувати в кишенях або ж застосувати варіант з елементом одягу. У цьому випадку фото вийде більш невимушеним, якщо чоловік однією ногою, зігнутою в коліні, буде спиратися об стіну.


 

Поза для фотосесії чоловіки №8

Тут показаний той же принцип з тією лише різницею, що чоловік повинен притулитися до стіни боком. Можна спробувати розташувати руки таким чином, одна рука, зігнута в лікті, розташована на рівні грудей, а іншою рукою, чоловік як би легко торкається підборіддя. 


 

Поза для фотографування чоловіки №9

Щоб вказати на рід занять чоловіки, приймається участь у зйомці, можна зробити його портрет, тримає щось у руці (книгу, ноутбук тощо). Хороше рішення для офіційного портрета. 


 

Поза для фотографування чоловіки №10

Найпростіший варіант зобразити розслабленого чоловіка – сидячи у вільній позі з руками, вільно лежать на колінах.


 

Поза фотосесії для чоловічого №11

Продовжуючи тему офіційних портретів, зауважимо, що найкраще виходять знімки чоловіки на робочому місці. Найпростіша поза - це коли чоловік сидить за своїм робочим місцем, руки спокійно лежать на столі.


 

Поза для чоловічої фотозйомки №12

Трохи змінений варіант: запропонуйте чоловікові відкинуться на спинку крісла, і сидячи у напівоберті покласти обидві руки на підлокітники, або ж одну руку на стіл.


 

Поза для фотосесії чоловіки №13

Інша характерна поза для чоловіка, яка зробить фото більш креативним. Стілець, на якому буде сидіти модель, потрібно розгорнути спинкою до об'єктиву камери. Чоловік сидить на стільці верхи, обидві руки схрещені і спокійно лежать на спинці стільця. 


 

Поза для фотографування чоловіки №14

Інше сміливе рішення - фото чоловіка, як би яка присіла на краєчок столу. Звичайно, такий знімок не годиться для офіційного фото, але в іншому в такій позі немає нічого поганого. 


 

Поза фотосесії для чоловічого №15

Можна трохи внести різноманіття в фото на робочому місці. Попросіть чоловіка встати так, щоб він спирався стегном об край столу, схрестивши ноги. Однією рукою він може спиратися об стіл, або ж схрестити руки на грудях. 


 

Поза для чоловічої фотозйомки №16

Поза, зображує чоловіка-бізнесмена або високо стоїть за рангом начальника, – сидячи на кріслі з однією ногою закинутою на іншу. Це всім відома поза домінування.


 

Поза для фотосесії чоловіки №17

Завжди добре виходять портрети на відкритому просторі, точніше на природі: будь то міський парк, набережна або пляж. Можна зробити знімки чоловіки в напівлежачому положенні. Чоловік може спиратися на лікоть, одну ногу зігнути в коліні. Або ж він може лягти на спину, а підкласти руки за голову. У цьому випадку вам потрібно підібрати правильний ракурс.


 

Поза для фотографування чоловіки №18

Природна поза сидить на землі людини - безпрограшний варіант. Достатньо попрацювати з напрямком і різними кутами кадру.

 

Поза для фотографування чоловіки №19

Характерна для чоловіка поза. Попросіть чоловіка сісти на землю, ноги зігнути в колінах. Коліна можна обхопити руками або покласти лікті на коліна, кисті рук вільно звисають. 


 

Поза фотосесії для чоловічого №20

Не менш привабливий знімок вийде, якщо модель буде сидіти на землі, спершись спиною об стіну, чи, наприклад, про стовбур дерева. Чоловік може зігнути одну ногу в коліні, або витягнути ноги, схрестивши їх у ліктях.

Останні статті

5-я ежегодная тусовка Фотографов и видеооператоров
14 Лютого 2019
Фотографія як спосіб життя
Маряна Демків
12 Лютого 2019
Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків
Олексій Василюк
09 Лютого 2019
Фотографія як мистецтво яке надихає
Андрій Ковальов
07 Лютого 2019
Безкоштовна фотосесія
Оленка Ховерко
07 Лютого 2019
Різноманітна, творча та наполеглива Альона Соломаха
Альона Соломаха
04 Лютого 2019
Ідеї для фотосесії на природі
Олексій Василюк
02 Лютого 2019
В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»
Андрей Москаленко
31 Січня 2019