Найкращі місця для фотосесії в Чернігові

Найкращі місця для фотосесії в Чернігові

Що ви знали про Чернігів, окрім того, що в ньому готують найсмачніше пиво в усій країні? Поспішаємо здивувати вас: це місто на півночі України відвідують безліч туристів, які захоплюються його архітектурними пам’ятками і витворами мистецтва. Чернігів також відомий своїми духовними надбаннями, оскільки тут ви зустрінете велику кількість церков і храмів, а також дивовижними краєвидами, які дивують своїм різноманіттям. Аби вам було легше уявити все це різнобарв’я, пропонуємо наш варіант топових місць для проведення фотосесій різної тематичної спрямованості в місті Чернігів.

Розпочнемо подорож із відомого в усій Україні ландшафтного парку імені Скоропадского в Чернігівській області. Заснований нащадком гетьманського роду Іваном Скоропадським, цей парк і дотепер викликає в душі захоплення й пошану до національних героїв та їхньої діяльності. Прогулюючись парком і відчуваючи гордість від того, що ми звемося українцями, ви ще отримуєте розкішні фотографії на лоні природи – чи це не найкращий вибір для побачення чи сімейного відпочинку?

Хочете відчути себе переможцем? Тоді прямуйте до Тріумфальної арки, яка зустрічає всіх охочих в середмісті Чернігова. Тут фотографи створюють дивовижні світлини, що стають потім родзинкою сімейного фотоальбому.

Будинок Мазепи – одна з небагатьох споруд, що дожили до сучасності майже в первинному вигляді, хоча час заснування цього дому сягає XVII сторіччя. Прекрасний декор фасадів і красиві пейзажі навколо роблять це місце дуже популярним серед молодят і закоханих пар.

Багато зелених насаджень і ніжні білі альтанки для красивих весільних світлин чекатимуть вас Сокиринському архітектурно-парковому комплексі, який було створено ХІХ століття в селищі Сокиринці Чернігівської області. Хоча для відвідання цього унікального місця необхідно буде здолати певну відстань від Чернігова, але повірте на слово: це того вартує! Тут ви віднайдете незабутні локації для романтичної фотосесії в будь-яку пору року.

​​​​​​​Сподіваємось, що ми надали вичерпну інформацію про визначні місця Чернігова, де ви зможете оформити красиві світлини. Якщо ж ви маєте власне бачення з цього питання та бажаєте продовжити цей список – ми із задоволенням систематизуємо й доповнимо наявний перелік чудових краєвидів, а також відомих і маловідомих будівель, на тлі яких можна отримати незабутні фото. А якщо фотографування є вашим хобі або професійною справою – тоді сміливо реєструйтеся на нашому сайті та додавайте портфоліо. Будемо раді взаємовигідній співпраці з вами!

Останні статті

5-я ежегодная тусовка фотографов и видеооператоров
14 Лютого 2019
Фотографія як спосіб життя
Маряна Демків
12 Лютого 2019
Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків
Олексій Василюк
09 Лютого 2019
Безкоштовна фотосесія
Оленка Ховерко
07 Лютого 2019
Фотографія як мистецтво яке надихає
Андрій Ковальов
07 Лютого 2019
Різноманітна, творча та наполеглива Альона Соломаха
Альона Соломаха
04 Лютого 2019
Ідеї для фотосесії на природі
Олексій Василюк
02 Лютого 2019
В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»
Андрей Москаленко
31 Січня 2019

Фотостудії, фотошколи

HOLLYWOOD
Loft1.9.8.6
Projektor