Найкращі місця для фотосесії в Чернігові

Найкращі місця для фотосесії в Чернігові

Що ви знали про Чернігів, окрім того, що в ньому готують найсмачніше пиво в усій країні? Поспішаємо здивувати вас: це місто на півночі України відвідують безліч туристів, які захоплюються його архітектурними пам’ятками і витворами мистецтва. Чернігів також відомий своїми духовними надбаннями, оскільки тут ви зустрінете велику кількість церков і храмів, а також дивовижними краєвидами, які дивують своїм різноманіттям. Аби вам було легше уявити все це різнобарв’я, пропонуємо наш варіант топових місць для проведення фотосесій різної тематичної спрямованості в місті Чернігів.

Розпочнемо подорож із відомого в усій Україні ландшафтного парку імені Скоропадского в Чернігівській області. Заснований нащадком гетьманського роду Іваном Скоропадським, цей парк і дотепер викликає в душі захоплення й пошану до національних героїв та їхньої діяльності. Прогулюючись парком і відчуваючи гордість від того, що ми звемося українцями, ви ще отримуєте розкішні фотографії на лоні природи – чи це не найкращий вибір для побачення чи сімейного відпочинку?

Хочете відчути себе переможцем? Тоді прямуйте до Тріумфальної арки, яка зустрічає всіх охочих в середмісті Чернігова. Тут фотографи створюють дивовижні світлини, що стають потім родзинкою сімейного фотоальбому.

Будинок Мазепи – одна з небагатьох споруд, що дожили до сучасності майже в первинному вигляді, хоча час заснування цього дому сягає XVII сторіччя. Прекрасний декор фасадів і красиві пейзажі навколо роблять це місце дуже популярним серед молодят і закоханих пар.

Багато зелених насаджень і ніжні білі альтанки для красивих весільних світлин чекатимуть вас Сокиринському архітектурно-парковому комплексі, який було створено ХІХ століття в селищі Сокиринці Чернігівської області. Хоча для відвідання цього унікального місця необхідно буде здолати певну відстань від Чернігова, але повірте на слово: це того вартує! Тут ви віднайдете незабутні локації для романтичної фотосесії в будь-яку пору року.

​​​​​​​Сподіваємось, що ми надали вичерпну інформацію про визначні місця Чернігова, де ви зможете оформити красиві світлини. Якщо ж ви маєте власне бачення з цього питання та бажаєте продовжити цей список – ми із задоволенням систематизуємо й доповнимо наявний перелік чудових краєвидів, а також відомих і маловідомих будівель, на тлі яких можна отримати незабутні фото. А якщо фотографування є вашим хобі або професійною справою – тоді сміливо реєструйтеся на нашому сайті та додавайте портфоліо. Будемо раді взаємовигідній співпраці з вами!

Останні статті

Випадковість яка переросла в професіоналізм
25 Червня 2018
9 ошибок, которые могут испортить ваше настроение в день свадьбы. Советы профессионального визажиста.
Максим Чуб
22 Червня 2018
Різносторонній Олексій Ігнатов
20 Червня 2018
ФОТОДВИЖ
Алексей Аксенов
19 Червня 2018
Гуляя парками-аллеями (о практике)
Наталья Цирканюк
17 Червня 2018
Что нужно для свадебного торжества (краткий список)
Али Джанатлиев
15 Червня 2018
Неймовірно чуттєва Дар'я Саліна
15 Червня 2018
Що таке лав сторі (Love Story)
13 Червня 2018