Найкращі місця для фотосесії в Чернігові

Найкращі місця для фотосесії в Чернігові

Що ви знали про Чернігів, окрім того, що в ньому готують найсмачніше пиво в усій країні? Поспішаємо здивувати вас: це місто на півночі України відвідують безліч туристів, які захоплюються його архітектурними пам’ятками і витворами мистецтва. Чернігів також відомий своїми духовними надбаннями, оскільки тут ви зустрінете велику кількість церков і храмів, а також дивовижними краєвидами, які дивують своїм різноманіттям. Аби вам було легше уявити все це різнобарв’я, пропонуємо наш варіант топових місць для проведення фотосесій різної тематичної спрямованості в місті Чернігів.

Розпочнемо подорож із відомого в усій Україні ландшафтного парку імені Скоропадского в Чернігівській області. Заснований нащадком гетьманського роду Іваном Скоропадським, цей парк і дотепер викликає в душі захоплення й пошану до національних героїв та їхньої діяльності. Прогулюючись парком і відчуваючи гордість від того, що ми звемося українцями, ви ще отримуєте розкішні фотографії на лоні природи – чи це не найкращий вибір для побачення чи сімейного відпочинку?

Хочете відчути себе переможцем? Тоді прямуйте до Тріумфальної арки, яка зустрічає всіх охочих в середмісті Чернігова. Тут фотографи створюють дивовижні світлини, що стають потім родзинкою сімейного фотоальбому.

Будинок Мазепи – одна з небагатьох споруд, що дожили до сучасності майже в первинному вигляді, хоча час заснування цього дому сягає XVII сторіччя. Прекрасний декор фасадів і красиві пейзажі навколо роблять це місце дуже популярним серед молодят і закоханих пар.

Багато зелених насаджень і ніжні білі альтанки для красивих весільних світлин чекатимуть вас Сокиринському архітектурно-парковому комплексі, який було створено ХІХ століття в селищі Сокиринці Чернігівської області. Хоча для відвідання цього унікального місця необхідно буде здолати певну відстань від Чернігова, але повірте на слово: це того вартує! Тут ви віднайдете незабутні локації для романтичної фотосесії в будь-яку пору року.

​​​​​​​Сподіваємось, що ми надали вичерпну інформацію про визначні місця Чернігова, де ви зможете оформити красиві світлини. Якщо ж ви маєте власне бачення з цього питання та бажаєте продовжити цей список – ми із задоволенням систематизуємо й доповнимо наявний перелік чудових краєвидів, а також відомих і маловідомих будівель, на тлі яких можна отримати незабутні фото. А якщо фотографування є вашим хобі або професійною справою – тоді сміливо реєструйтеся на нашому сайті та додавайте портфоліо. Будемо раді взаємовигідній співпраці з вами!

Останні статті

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
14 Червня 2019
10 советов по выбору свадебного фотографа
Олег Светлов
11 Червня 2019
Огляд фотостудій у місті Львові за червень 2019 року
11 Червня 2019
Яка роль стилю у роботі фотографа
Олег Гуліда
10 Червня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
07 Червня 2019
Огляд фотостудій в місті Вінниця за червень 2019 року
04 Червня 2019
Життєвий досвід та незламний дух творчості Роксани Микитенко
Роксана Микитенко
03 Червня 2019
Арт-ню. Советы от освещения до постановки
Алексей Розторгуев
02 Червня 2019