Не традиційні поради від Мирослави Петровської

Не традиційні поради від Мирослави Петровської

Сьогодні, ми поговоримо про простори українських локацій та весільну зйомку з Мирославою Петровською (Due to light). Це людина, яка не просто в захваті від того, що вона робить, вона  подарує вашому святу затишок та прекрасні спогади. Мирослава, вважає, що простори України є беземежними та недокінця дослідженими. І впевнена що і у вашому місті знайдуться прекрасні місця для зйомки.

Традиційне питання - як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Мій шлях у фотографії почався понад 7 років тому з обробки чоловікових знімків. Він теж фотографує. А от знімати я почала не так давно - в цьому році був мій другий самостійний весільний сезон. Я позиціоную себе в основному як весільнй фотограф. Про питання "чому" можна говорити дуже довго, але я скажу кількома словами: фотографія -це просто і позитивно. Адже весілля зазвичай, це радісна подія.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Нікон Д750+, Тамрон 24-70 - це мій улюблений комплект на весілля. Є ще інші об'єктиви з фіксованою фокусною відстанню.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Основний напрямок у фото - весільна зйомка. Так склалося, що почала ходити з другим фотографом саме на весілля так і затягнуло. А ще люблю знаєте, отримувати кусочок короваю після весілля.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Думаю, що найпам'ятніша зйомка у мене по-переду. А от з окремих весілль є багато яскравих спогадів. На одному весіллі довелося побути дружкою і шнурувати корсет нареченій. Іншого разу на шляху до молодих навігатор завів в якісь поля з бездоріжжям і ми з відеооператором дуже переживали, щоб не спізнитися. Але, на щастя, виїхали на нормальну дорогу і встигли.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Важко назвати окремих людей. Зараз дуже багато гарних спеціалістів, роботи яких достойні всяких похвал і наслідування.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Для розвитку фотографу потрібно все! І критика, і поради колег, і аналіз чужих робіт і майстер-класи. Окремо хочеться наголосити на тому, що потрібно дуже багато знімати і розвивати художній смак шляхом читання гарної літератури в тому числі і спеціалізованої, шляхом перегляду фільмів і кліпів. Особисто я ще звертаю увагу на модні журнали і візуальний контент, який випускають відомі торгові марки. Часто вони задають тренди у фотографії. Але, все ж таки, я прихильник класики і стрімголів не кидаюся в модні новинки.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Не місце прикрашає фотографію, а модель і фотограф. В моєму рідному Луцьку, де не зупинись - скрізь можна знімати і буде чудово!

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Особливих захоплень у мене немає. Люблю прості речі- сімейний затишок, дальні подорожі, смачну їжу.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

За кордоном ще не знімала. Не можу сказати добре це чи погано. Хоча пропозиції були не одноразово. Останнім часом стала досить скептично ставитися до таких зйомок. Це більш іміджева штука. Якщо вже фотографу нічого робити в Україні, тоді можна і за кордон. Але поле для діяльності в Україні - безмежне. Аби тільки хотілося працювати.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Починати раджу з камери, яка є в кожному телефоні. Як мінімум вивчити правило третин, композиційні прийоми. Взяти друга чи подругу і пропрацювати позування, бачення гарного світла. Для цього не потрібно купувати окремий фотоапарат.

Сьогодні з нами була Мирослава (Due to light).

Фотографиня:  ЛуцькЛьвівРадехів

Останні статті

Топ 5 фотографів по переглядам за липень 2019 року
19 Липня 2019
10 престижных фотоконкурсов, которые помогут поднять своё мастерство
18 Липня 2019
3 Фотограра о том, что для них значит "детская фотосессия"
16 Липня 2019
Корисні поради від Сергія Андросова
Сергій Андросов
15 Липня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
13 Липня 2019
Фотосессия беременных
Антоніна Ягущина
12 Липня 2019
Топ 5 ідей для фотосесії вагітних
09 Липня 2019
Фундамент как основа творческих экспериментов
Svetlana Rubis
08 Липня 2019