Захоплення як вищий рівень професіоналізму

Захоплення як вищий рівень професіоналізму

Сьогодні поговоримо про захоплення та досягнення у світі фотографії й ніхто нам краще про це не розповість як Уляна Ярець. Це людина в якої захоплення  фотографією переросло в професіоналізм.  Вона своїми роботами показала приклад, як потрібно любити свою роботу, щоб вона приносила і дохід і була визнана на міжнародних конкурсах.

Традиційне питання - як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

У фотографію я прийшла 8 років тому, я завжди була творчою людиною. В дитинстві я дуже любила малювати. Після одруження, ми з чоловіком захопилися фотографією, так і почалась моя неймовірна та захоплююча історія в фотографії.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

З самого початку я знімаю тільки на техніку Canon, зараз на камеру Canon EOS 5D Mark IV. Яких тільки об'єктивів у мене не було. Зараз в основному моя зйомка проводиться на оптику Canon EF 50mm f/1.2L та  Canon EF 24mm f/1.4L.

Який у Вас основний напрямок у фото і чому Ви його вибрали?

Основний напрямок це весільна фотографія. Мені дуже подобається фотографувати весілля, бачити справжні емоції людей, їхні почуття, засвідчувати їхні історії кохання. Захоплюючі історії, які кожного разу цікаві й щоразу надають мені ще більше натхнення.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Найбільше запам'яталася перша закордонна зйомка весілля. Адже тоді дуже хвилювалась - це була Франція місто Антіби, неймовірної краси Лазурний берег та французький шарм весілля, це було незабутньо. Також дуже запам'яталась зйомка в Іспанії в місті Салоу. Там я фотографувала молоду пару на березі моря, а потім ми підійшли до великого каміння, де шалено били хвилі і одна з цих хвиль, просто нас накрила і мій фотоапарат також. Пощастило, що взагалі нас не змило цією хвилею в море.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Сказати конкретних фотографів я не можу, тому що подобаються багато робіт закордонних фотографів, вони мене надихають. Зараз в основному переглядаю портретних фотографів, щоб більше набратися навиків гарно фотографувати портрети.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Розвиватись у фотографії мені допомагає саме власна практика, зйомка закордонних весіль та міжнародні конкурси. В одному з яких я приймала участь та досягла найвищих результатів ISPWP - International Society of Professional Wedding Photographers (одна з найстаріших та найпоширеніших міжнародних організацій) в якій мої фото не одноразово здобували перемогу - Fearless Photographers, Wedding photographer society, Wedding Photography Select & The Select Bride.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Улюблених місць як таких в мене немає, я стараюсь завжди знаходити нові та цікаві локації для зйомки. Не подобається знімати в одноманітних місцях, тому що вони не дають розвиватись дальше. Багато зйомок  проводжу за кордоном, а там є куди розігнатись.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Крім фотографії я мама та дружина, тому захоплюсь своєю сім'єю та подорожами разом з нею.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

За останні роки я дуже багато весіль фотографувала за кордоном. Захоплюючі враження від таких зйомок. Працювала на весіллях в Іспанії, Франції, Італії, Швеції та Бельгії.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?

Якщо купити навіть найкращу та найдорощу техніку та оптику то в людини, яка не має уміння та творчості - це буде просто камера любителя. Фотографія - це не бізнес, перш за все, для вас це має бути мистецтво. А мистецтво беззупинне, воно біжить та розвивається і треба завжди встигати за ним. Багато вчитись і вдосконалюватись. Робіть людей щасливими, ловіть найкращі емоції та будьте простими, не зазнавайтесь навіть, якщо досягнете хороших результатів!

Сьогодні з нами була творча та яскрава Уляна Ярець

Фотографиня:  Івано-ФранківськЛьвівЧернівці

Останні статті

Весільна фотосесія
Беатріса Дуднік
21 Січня 2019
Не традиційні поради від Мирослави Петровської
Студія Due to light
21 Січня 2019
Like Київ. 40 найгарніших місць Києва від гіда та фотографа.
Daria Myronets
21 Січня 2019
Ценность кадра в руках Ксении Ивановой
Ксения Иванова
08 Січня 2019
Захоплення як вищий рівень професіоналізму
Уляна Ярець
03 Січня 2019
Яскравий та творчий світ у фотографії
Юрій Федчак
27 Грудня 2018
Фотокнига у подарунок!
Maki art.studio
26 Грудня 2018
Мудрый и творческий подход к работе с Ольгой Грушевской
Ольга Грушевская
24 Грудня 2018