Фото- і відео у моєму житті

Фото- і відео у моєму житті

Пам'ятаю своє весілля. Ці святкові дні залишились у моїй пам'яті назавжди, адже це відбувалося наче вчора і так романтично – влітку у мальовничому куточку Карпат, в гірському селі, де повітря насичене киснем і легким ароматом ялин, а в теплі літні ночі чути лише шум вітру і тихе дзюрчання цілющого джерела. Високо над головою – Чумацький шлях і здається, що досить підскочити вгору, щоб вхопити рукою яскраву зірку – таким близьким ввижається сузір'я!  Тоді всіх гарно бавили музики, щедро лилася горілка, а гості бавилися допізна... Але на згадку про це свято у весільному фотоальбомі залишилося лише декілька світлин: фотографа на весіллі не було, як і не було тоді ще цифрового фото. А що вже згадувати про відео – цю розкіш на той час могли собі дозволити лише дуже заможні люди.

І коли сьогодні чую, що хтось відмовляється від весільної фотосесії чи відео – дивуюся, адже така нагода в житті кожного трапляється лише раз у житті, як і кохання. "Нічого вічного немає, лише любов", – співає пісню Марія Шалайкевич.

Минали роки, але в 2004 році фотоапарат став моїм, якщо так можна сказати, знаряддям праці, коли мені запропонували роботу в газеті. А вже наступного року в редакції появився цифровий апарат, і ми на нього дивилися, як на якесь диво: як це, без плівки? Проте я ще деякий час залишався вірним фотографії з плівки, бо й комп'ютера не мав.

Все змінилося з того моменту, як придбав ноутбук, а відтак – свій перший цифровий фотоапарат Fujifilm. Згодом ця "мильничка" вже не задовольняла мої апетити, і ось у моїх руках – чудовий дзеркальний Nikon з ширококутним об'єктивом. Його світлини – це казка! А через рік я вже придбав й професійну відеокамеру Sony, бо дешевий Panasonic чомусь любив зіграти зі мною злий жарт, бо раптово глибина різкості "кудись зникала", та й кольори відзнятого відеоматеріалу були далекі від очікуваних результатів.

Відтепер отримую величезне задоволення у роботі з відео- і фото: знімаю, монтую, постійно вчуся і вдосконалюю свою майстерність, а до роботи практикую творчий підхід. Я отримую від цього заняття  насолоду і завжди тішуся, коли захопливі відчуття передаються тим, хто отримує плоди моєї праці.

Останні статті

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за травень
24 Травня 2019
Огляд фотостудій Тернополя за травень 2019 року
21 Травня 2019
Щиро та вікдрито про фотографію в житті Любомир Ясний
Любомир Ясний
20 Травня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
17 Травня 2019
13 креативних ідей для портретної фотографії
17 Травня 2019
Обзор фотошкол в городе Днепр за май 2019 года
14 Травня 2019
Якщо ви маєте хобі яке вас заряджає стартуєте
Vasyl Hudyma
13 Травня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за тиждень
10 Травня 2019