Фото- і відео у моєму житті

Фото- і відео у моєму житті

Пам'ятаю своє весілля. Ці святкові дні залишились у моїй пам'яті назавжди, адже це відбувалося наче вчора і так романтично – влітку у мальовничому куточку Карпат, в гірському селі, де повітря насичене киснем і легким ароматом ялин, а в теплі літні ночі чути лише шум вітру і тихе дзюрчання цілющого джерела. Високо над головою – Чумацький шлях і здається, що досить підскочити вгору, щоб вхопити рукою яскраву зірку – таким близьким ввижається сузір'я!  Тоді всіх гарно бавили музики, щедро лилася горілка, а гості бавилися допізна... Але на згадку про це свято у весільному фотоальбомі залишилося лише декілька світлин: фотографа на весіллі не було, як і не було тоді ще цифрового фото. А що вже згадувати про відео – цю розкіш на той час могли собі дозволити лише дуже заможні люди.

І коли сьогодні чую, що хтось відмовляється від весільної фотосесії чи відео – дивуюся, адже така нагода в житті кожного трапляється лише раз у житті, як і кохання. "Нічого вічного немає, лише любов", – співає пісню Марія Шалайкевич.

Минали роки, але в 2004 році фотоапарат став моїм, якщо так можна сказати, знаряддям праці, коли мені запропонували роботу в газеті. А вже наступного року в редакції появився цифровий апарат, і ми на нього дивилися, як на якесь диво: як це, без плівки? Проте я ще деякий час залишався вірним фотографії з плівки, бо й комп'ютера не мав.

Все змінилося з того моменту, як придбав ноутбук, а відтак – свій перший цифровий фотоапарат Fujifilm. Згодом ця "мильничка" вже не задовольняла мої апетити, і ось у моїх руках – чудовий дзеркальний Nikon з ширококутним об'єктивом. Його світлини – це казка! А через рік я вже придбав й професійну відеокамеру Sony, бо дешевий Panasonic чомусь любив зіграти зі мною злий жарт, бо раптово глибина різкості "кудись зникала", та й кольори відзнятого відеоматеріалу були далекі від очікуваних результатів.

Відтепер отримую величезне задоволення у роботі з відео- і фото: знімаю, монтую, постійно вчуся і вдосконалюю свою майстерність, а до роботи практикую творчий підхід. Я отримую від цього заняття  насолоду і завжди тішуся, коли захопливі відчуття передаються тим, хто отримує плоди моєї праці.

Останні статті

5-я ежегодная тусовка Фотографов и видеооператоров
14 Лютого 2019
Фотографія як спосіб життя
Маряна Демків
12 Лютого 2019
Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків
Олексій Василюк
09 Лютого 2019
Фотографія як мистецтво яке надихає
Андрій Ковальов
07 Лютого 2019
Безкоштовна фотосесія
Оленка Ховерко
07 Лютого 2019
Різноманітна, творча та наполеглива Альона Соломаха
Альона Соломаха
04 Лютого 2019
Ідеї для фотосесії на природі
Олексій Василюк
02 Лютого 2019
В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»
Андрей Москаленко
31 Січня 2019