Фото- і відео у моєму житті

Фото- і відео у моєму житті

Пам'ятаю своє весілля. Ці святкові дні залишились у моїй пам'яті назавжди, адже це відбувалося наче вчора і так романтично – влітку у мальовничому куточку Карпат, в гірському селі, де повітря насичене киснем і легким ароматом ялин, а в теплі літні ночі чути лише шум вітру і тихе дзюрчання цілющого джерела. Високо над головою – Чумацький шлях і здається, що досить підскочити вгору, щоб вхопити рукою яскраву зірку – таким близьким ввижається сузір'я!  Тоді всіх гарно бавили музики, щедро лилася горілка, а гості бавилися допізна... Але на згадку про це свято у весільному фотоальбомі залишилося лише декілька світлин: фотографа на весіллі не було, як і не було тоді ще цифрового фото. А що вже згадувати про відео – цю розкіш на той час могли собі дозволити лише дуже заможні люди.

І коли сьогодні чую, що хтось відмовляється від весільної фотосесії чи відео – дивуюся, адже така нагода в житті кожного трапляється лише раз у житті, як і кохання. "Нічого вічного немає, лише любов", – співає пісню Марія Шалайкевич.

Минали роки, але в 2004 році фотоапарат став моїм, якщо так можна сказати, знаряддям праці, коли мені запропонували роботу в газеті. А вже наступного року в редакції появився цифровий апарат, і ми на нього дивилися, як на якесь диво: як це, без плівки? Проте я ще деякий час залишався вірним фотографії з плівки, бо й комп'ютера не мав.

Все змінилося з того моменту, як придбав ноутбук, а відтак – свій перший цифровий фотоапарат Fujifilm. Згодом ця "мильничка" вже не задовольняла мої апетити, і ось у моїх руках – чудовий дзеркальний Nikon з ширококутним об'єктивом. Його світлини – це казка! А через рік я вже придбав й професійну відеокамеру Sony, бо дешевий Panasonic чомусь любив зіграти зі мною злий жарт, бо раптово глибина різкості "кудись зникала", та й кольори відзнятого відеоматеріалу були далекі від очікуваних результатів.

Відтепер отримую величезне задоволення у роботі з відео- і фото: знімаю, монтую, постійно вчуся і вдосконалюю свою майстерність, а до роботи практикую творчий підхід. Я отримую від цього заняття  насолоду і завжди тішуся, коли захопливі відчуття передаються тим, хто отримує плоди моєї праці.

Останні статті

Як не посидіючій людині втілити в життя свої таланти
13 Грудня 2018
Бережне ставлення до моментів вашого свята
10 Грудня 2018
Істинні поради з життя фотографа від Дениса Куксенка
06 Грудня 2018
Все то, что нужно для профессиональной деятельности фотографу
03 Грудня 2018
Ліцензійний договір у роботі з клієнтами.
Євгеній Мовчун
27 Листопада 2018
Подготовка к свадьбе. С чего начать?
Али Джанатлиев
26 Листопада 2018
Юлія Шостак та фотографія у її житті
26 Листопада 2018
Хронология детства. Что и как фотографировать?
Tanya Tallan
26 Листопада 2018