Микола Цимбалюк та випадковість яка стала поштовхом до мрії

Микола Цимбалюк та випадковість яка стала поштовхом до мрії

Сьогодні в нас в гостях людина яка вірить у випадковість, адже з ними неодноразово так ставалось, що доля підказувала правильний шлях у житті. Людина яка не просто любить знімати, а робить це з особливим ставленням до наречених, свята та людей які його оточують - це Микола Цимбалюк.


Традиційне питання - як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Насправді я вірю у випадковість, адже зі мною саме так і сталось. Фото мене цікавило ще з дитинства. Перші гроші я заробив в 9 класі, коли фотографував останній дзвоник в своїй школі і це були шалені 36 гривень. Пізніше був не великий перерив, проте вже через 10 років захоплення взяло гору і я придбав простенький фотоапарат. І тут же мій знайомий порадив мене комусь із своїх знайомих як фотографа на весілля. Я думав, що це одноразова авантюра, але далі спрацювало сарафан і пішло поїхало.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Знімаю на Nikon, маю два апарати D750, 3 об’єктиви і 3 спалахи. Також є додаткове відео світло.

Sigma Art 35 mm F1.4 Nikkor 85 mm F1.8 Tokina AT-X PRO SD 16-28 F2.8 

Яким об’єктивом найчастіше знімаєте?

Основний робочий об’єктив то Sigma Art 35 mm F1.4, ідеальний для репортажу і прогулянки.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Я фотографую лише весілля і принципово більше нічого не знімаю. Обрав саме це тому що мені дуже подобається шалена атмосфера на весіллі, запал емоцій, сміх і сльози, і ще я вважаю, що так як люди дивляться одне на одного в цей день більше ніколи такого погляду не буде. То є любов

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Напевне кожне весілля по своєму особливе і не буває жодного однакового, але деякі таки можна виділити. Одне з моїх улюблених весіль яке запам’яталось було минулого року, де наречений ціле весілля тримав свою кохану за руку і не відходив від неї ні на мить, а вона так на нього дивилась ... це було щось не реальне. А якщо говорити про останні весілля, то україно-польське весілля дуже сподобалось, стільки танців і щирості я давно не бачив.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Дуже подобається Володимир Іваш, вважаю його кращим в Україні. З закордонних це Емін Кулієв.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Одне з важливих факторів яке взагалі дало мені поштовх в розвитку то живе спілкування з колегами по цеху – це відеографи, фотографи, ведучі. Завдяки цьому я взагалі почав думати по-іншому і змінювати підхід до роботи. А розвиватись допомагають майстер-класи різного роду, які постійно відвідую, та звичайно, що подорожі, вони дуже надихають.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Не дуже люблю обговорювати місця для фотосесій, тому що не місце красить людину а людина місце. Але все ж якщо наречені хочуть фотографуватись в місті то це однозначно старе місто (замок до уваги не беремо), центральна вулиця міста Лесі Українки зі всіма прилеглими кафешками. Одне з моїх улюблених міст то парк на 40-му кварталі, на осінь кращої локації годі шукати, але все досить відносно на кожну пору року треба обирати місця відповідні.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Фотографія то як раз таки і є моє захоплення, бо крім неї маю ще основну роботу яка приносить заробіток.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

За кордоном не часто і якщо говорити про комерцію то таких зйомок не проводив, знімав чисто для себе. Поки знімав в Польщі, Туреччині в планах на наступний рік Ісландія та Грузія

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Раджу починати з простеньких камер, але більше уваги приділяти саме об’єктивам, тому що основний результат дуже часто залежить саме від нього. І ще одна така штукенція, дуже круто фотографувати на радянську оптику, вона дуже дисциплінує і заставляє думати, тому що там немає автоматичних налаштувань і все треба налаштовувати врученому режимі, тому основна порада придбати або знайти на горищі об’єктив від старенької камери і за короткий час до вас прийде розуміння усіх основних параметрів які потрібні для фото. І ще читати інструкції, якби то дивно не звучало, але камеру свою треба знати досконало.

Сьогодні з нами був Микола Цимбалюк

Фотограф: ЛуцькЛьвівРівне

Останні статті

Обзор фотошкол Николаева за март 2019
26 Березня 2019
Великий багаж досвіду і знання не повід розслаблятись
Ігор Пилипенко
25 Березня 2019
25 переможців конкурсу фотографій "2018 Drone Photo Contest" були оголошені
22 Березня 2019
Корисні поради та цікава історія життєвого успіху фотографині Тетяни Кірчук
Тетяна Кірчук
21 Березня 2019
Життя Ірини Кузняк з середини
IK Photo Ірина Кузняк
18 Березня 2019
Только попробовав много направлений вы поймете свой
Константин Энквист
14 Березня 2019
Как выбрать свадебного фотографа
Юрий Халипенко
04 Березня 2019
Як встигнути ВСЕ і вчасно сказати "Так"?
Ірина Гамаш
04 Березня 2019