Мрії які здійснюються з Лілією Гойдало

Мрії які здійснюються з Лілією Гойдало

Сьогодні в нас в гостях Лилия Гойдало - це людина, яка своїм досвідом показує, що мрії здійснюються, головне потрібно вірити в себе та свої бажання. Лілію не зламав час, не зупинило материнство, вона досягла та продовжує досягати своєї мети.


Традиційне питання - як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Я давно любила фотографувати і завжди хотіла мати круту фотокамеру-дзеркалку, проте завжди не вистачало коштів.  Ще в школі пам'ятаю всіх фотографувала на звичайну мильницю і всі казали: "о, круто фотографуєш". Пізніше народила донечку і купила собі дзеркалку. З того часу почала все підряд фотографувати, мені дуже подобалося, що виходить в результаті. Фотографувала своїх подруг, знайомих, рідних і з часом мене запросили перший раз фотографувати день народження я дуже переживала, але вийшли досить гарні фото. Вже незабаром пішло – поїхало,  перше весілля і подальші замовлення.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Маю дві камери Nicon 3100, Nicon D 3300 і вcпишку.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Зараз більше фотографую сімейні фотосесії. З часом хочу покращити свої знання і в весільній зйомці. Весільні фото люблю за емоції, скажений ритм, також водночас легкість нареченої - її плаття, жіночність, краса. Мені надзвичайно велике задоволення приносить знайомство з новими людьми і нові емоції та знання які отримуєш під час спілкування. Також люблю експериментувати з фото.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Так, є.  Нещодавно я знімала новонароджену дитинку на ім’я Павлик, йому було на той час всього 15 днів. Зйомка мені надзвичайно сподобалась, адже дитинча весь час спало і було таким крихітним та ніжним. Також мені дуже сподобались хрестини які організувала його мама, вона сама робила фотозону.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Мирон Муза, Володимир Іваш це - львівські фотографи. Також мені подобаються багато інших фотографів за роботами яких я слідкую.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Я багато вчусь, зараз наприклад я навчаюсь в фотошколі для того, щоб могти більше експериментувати та знімати кращі кадри. Також я задоволенням планую відвівати не один Воркшоп і майстер-клас.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Я живу в місті Сокаль там дуже гарно, місто знаходиться біля річки Західний Буг. В нас в місті є кафе, готелі в яких можна зробити цікаві кадри, також за містом є великі поля, весною там дуже гарно, тому час від часу їжджу туди фотографувати.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Захоплююсь танцями, відео, веду марафон по схудненню, маю маленьку донечку їй 1.5 роки.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Поки що не знімала ще, проте час від часу про це думаю. Я вважаю, щоб виходити на такий рівень потрібно мати вже свою команду.

З якої камери ви б порадили починати початківцям? (І якщо можна декілька порад для початківців?)

Раджу Nicon D 3300, сама з неї починала і фотографую на даний момент, на мою думку для початківців вона підходить. Як для початківців то все просто, беріть в руки камеру і робіть багато кадрів, ходіть на воркшопи, майстер-класи, якщо не виходить зверніться до професіоналів у фотошколі, набивайте руку і виробляйте свій стиль. На початку - це все здається важким, але не поспішаючи з цим можна розібратись, завжди вірте в себе та йдіть до своєї мети, розвиватися, та самовдосконалюйтесь.

Сьогодні з нами була Лилия Гойдало

Фотографиня:  КиївЛуцькЛьвівОдеса

Останні статті

Свадебный фотограф "Алиса в Стране Чудес"
Олексій Василюк
20 Лютого 2019
5-я ежегодная тусовка фотографов и видеооператоров
14 Лютого 2019
Фотографія як спосіб життя
Маряна Демків
12 Лютого 2019
Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків
Олексій Василюк
09 Лютого 2019
Безкоштовна фотосесія
Оленка Ховерко
07 Лютого 2019
Фотографія як мистецтво яке надихає
Андрій Ковальов
07 Лютого 2019
Різноманітна, творча та наполеглива Альона Соломаха
Альона Соломаха
04 Лютого 2019
Ідеї для фотосесії на природі
Олексій Василюк
02 Лютого 2019