Різноманітна та наполеглива  Marichka Cevik

Різноманітна та наполеглива Marichka Cevik

Сьогодні в нас в гостях Marichka Cevik - це людина яка наполегливо досягає своєї мети. Людина яка знає, що щоб робити добре свою справу мало одного "хочу", потрібно докласти максимум зусиль, щоб досягнути бажаного. Їй не все далось легко, проте вона не зупинилась, вона вчиться та знає, чого прагне.

Традиційне питання - як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

З дитинства я любила малювати. Був один період коли я ходила на малювання, мріяла бути художником, але під впливом оточення не склалося. Проте дома я все ще маю фарби й пензель, коли є натхнення витягую їх і малюю, це реально як терапія. А фотоапарат купили, мабуть випадково. Ми з чоловіком відпочивали під час медового місяця, коли приїхали, я глянула на фото з телефону і сказала, що треба фотоапарат бо телефон так гарно не передає суть та якість фотографії. Тоді купили фотоапарат і я почала фотографувати. Проте вже після декількох спроб вийшло наступне питання, чого одні фото пересвічені, а інші темні й т. д. (це був авто режим) Тоді вдома разом з книжками, відео з YouTube я розбирала, що і до чого, врешті решт пішла у фотошколу одну, потім іншу і все стало на свої місця. Фото почала викладати на фотобанки, проте це реально займає багато часу, ті ключові слова вводити, так і перейшла в портрети.

Почалась ця вся історія з червня минулого року (2017 рік).

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Камера Canon 750d, 24-135 mm 4f/L, yongnuo 50 mm 1.8f , спалахи, синхронізатори yongnuo. Незнаю чого багато фотографів бояться yongnuo, порівнювала з Canon нічим не гірше, а об'єктив 50 має якісніший байонет за Canon.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

В основному це портрети, для мене очі це дзеркало душі, тому дуже цікаво розглядати, розуміти людину з середини. Ніколи нікого не осуджую а намагаюсь зрозуміти, так і через фото хочу зрозуміти кожного і побачити те на що ніхто не зверне уваги. Ну і тварини, бо вони ну просто такі класнючі, милі, прекрасні. Я просто обожнюю тварин.

Де знаходите своїх моделей?

Мене знаходять у соцмережах.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Це напевно була найважча в пост обробці, але дуже позитивна. Для стенда факультету фотографувала іноземних студентів, причому це була 5 колірна аудиторія. Прийшла я без спалаху в погано освітленому приміщенні на фотойзомку. Ті кольорові стіни віддавали всі кольори веселки на їхні обличчя і це був справжній ужас. А люди були дуже класні, один хлопчина з Уганди з коротким волоссям просив його перезняти 8 разів бо він собі не подобався. Ті фото до речі можна знайти в моєму портфоліо, я їх таки доопрацювала до ефекту студії. Дуже позивна була зйомка, позитивні хлопці.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Завжди треба питатися самого клієнта як йому фото, це перше. Друге - це роботи інших фотографів, вони допомагають рости. Дуже люблю гортати Vogue, багато цікавих поз і фото можна знайти.

Які місця для фотосесії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Я би порадила не місця для моделей, а для фотографа. Місто незмінне, воно одне і теж, але те саме можна по іншому побачити, відзняти. Тому залежно, що запропонує ваш фотограф, раджу довіритись йому в цьому, адже все залежить від нього яке фото вийде. Можна і під'їзди гарно зняти.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Взагалі по професії, основній професії - я лікар, тому фото і медицина йдуть 50/50 в моєму житті, а на хобі вже нічого і не залишається, проте ще стараюсь відвідувати йогу.

Які поради ви би дали початківцям?

Бути наполегливим! Дуже багато людей купують фотоапарат і чекають не земних прибутків. Якщо ви так і не навчитесь роботи фото то ваші ціни на рівні 50 грн фотосесія і залишаться. Фотографія як будь яка справа вимагає капіталу - це час, освіта і техніка. Причому техніка на останньому місці бо якщо ви маєте навіть Canon Mark, але фотографуєте 2-й тиждень, то фото кращі не стануть. Як казав фотограф Rodni Smith перші 10000 кадрів йдуть у смітник, це на плівці, а в цифрових фото всі 20000. Немає кого фотографувати, та фотографуйте хоть парасолю, повірте гарно сфотографувати парасолю не так легко. Взяли парасолю з собою і гуляєте з нею.

Сьогодні в нас в гостях Marichka Cevik 

Фотографиня:  БродиБуковецьБуськВеликі МостиІвано-ФранківськЛьвівСамбірТернопільТрускавецьЯворів

Останні статті

Свадебный фотограф "Алиса в Стране Чудес"
Олексій Василюк
20 Лютого 2019
5-я ежегодная тусовка фотографов и видеооператоров
14 Лютого 2019
Фотографія як спосіб життя
Маряна Демків
12 Лютого 2019
Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків
Олексій Василюк
09 Лютого 2019
Безкоштовна фотосесія
Оленка Ховерко
07 Лютого 2019
Фотографія як мистецтво яке надихає
Андрій Ковальов
07 Лютого 2019
Різноманітна, творча та наполеглива Альона Соломаха
Альона Соломаха
04 Лютого 2019
Ідеї для фотосесії на природі
Олексій Василюк
02 Лютого 2019