Найкращі місця для фотосесії в Сумах

Найкращі місця для фотосесії в Сумах

Суми – важливий промисловий центр України, але до того ж іще й дуже красиве місто з багатою історичною спадщиною. У Сумах дивовижним чином поєднано архітектурне надбання та природні скарби – історичні пам’ятки переплітаються із затишними куточками природи. Детального вивчення заслуговують духовні споруди, оскільки в місті ви можете відвідати церкви й храми, які було побудовано в різні проміжки часу – як сучасні, так і з минулих сторічь. Якщо ви ще не обради, де саме буде проведено вашу фотосесію, будемо раді допомогти корисною статтею з переліком найвизначніших місць Сум. Готові до мандрівки? Тоді рушаймо!

Головною місцевою пам’яткою вважається центральний парк імені І.Кожедуба, який поєднує в собі і місце для прогулянок із родиною, і дивовижні пейзажні композиції для здійснення фотозйомки, і алеї для зустрічей і затишних бесід із друзями.

Різнобарв’ям зачаровують фото, зроблені в ботанічному саді міста Суми. Тут ви точно знайдете свої улюблені квіти, які красуватимуться на ваших світлинах в романтичному стилі. А от молодята надають перевагу родзинці цієї частини заповідного фонду міста – бузковому саду з різними видами бузку, включно з рідкісними, яких немає більше ніде в країні. Ніжний бузково-рожевий колір гармонійно відтіняє білосніжні весільні сукні, завдяки чому молодята привозять звідси неймовірні світлини.

У Сумах усіх бажаючих раді зустріти у відомих садибах – Асмолова й Сумовських. З балкона першої садиби відкривається розкішний краєвид і відчувається неймовірний аромат хвойних насаджень, які ростуть навкруги.

Садиба Сумовських має схожість із палацем: невеликі колони на балконах, ковані ворота, фігурні решітки та ніжна ліпнина на фасадах виглядають на фотографіях дуже привабливо.

Якщо ви полюбляєте паркові зони, запрошуємо вас зробити декілька фото в місцевому парку «Казка». Величезна кількість атракціонів і дитячих персонажів зацікавить не лише малечу, подарувавши цікаві фото, а й дорослих, яким хочеться на мить повернутися в дитинство.

 

Ще один парк у Сумах – Веретеновський. Він має культурне й історичне значення, оскільки містить відомі джерела питної води. Крім них, парк славиться духмяним яблуневим садом, розташованим на березі невеликого озерця – ви отримаєте максимальний рівень задоволення, якщо зацікавитесь Веретеновським парком.

 

Останні статті

5-я ежегодная тусовка фотографов и видеооператоров
14 Лютого 2019
Фотографія як спосіб життя
Маряна Демків
12 Лютого 2019
Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків
Олексій Василюк
09 Лютого 2019
Фотографія як мистецтво яке надихає
Андрій Ковальов
07 Лютого 2019
Безкоштовна фотосесія
Оленка Ховерко
07 Лютого 2019
Різноманітна, творча та наполеглива Альона Соломаха
Альона Соломаха
04 Лютого 2019
Ідеї для фотосесії на природі
Олексій Василюк
02 Лютого 2019
В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»
Андрей Москаленко
31 Січня 2019

Фотостудії, фотошколи

2DAY
Fabrica
ДваКадра