Дружня атмосфера з Богданом Бабаніним

Дружня атмосфера з Богданом Бабаніним

Знайомтесь, сьогодні в нас в гостях Богдан Бабанін - це людина яка зробить ваше свято незабутнім. Його настрій надихає бути собою, а майстерність ви точно не забудте ніколи. Він розповість нам трошки про себе, свій досвід в фотографії та про те чим він полюбляє займатись у свій вільний час. 


Почнемо ми з нашого традиційного питання - як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Все почалося в студенські роки, коли фотографія буле лише захопленням. Першою камерою була подарована мильниця, а коли її можливостей було не достатньо в хід пішля вся зарплатня, яку отримав за рік роботи лаборантом на кафедрі в університеті.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

На даний момент я знімаю камерами двух виробників, це Canon 5D Mark 3 з  об'єктиви Sigma 24mm f1.4 ART, Sigma 35mm f1.4 ART, Canon 50mm f/1.8, Canon 85mm f/1.8 та Fujifilm X-T2 і об'єктив Fujinon 23мм f/1.4 і Fujinon 35мм f/1.4

Яким об’єктивом найчастіше знімаєте?

Мій улюбленний це Sigma 35mm f1.4 ART, тому що він дає надзвичайну картинку по кольору та різкості.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Я люблю фотографувати людей. Під час зйомки стаю другом для своїх клієнтів. Основний напрямок є фотозйомка весіль. Тому що я люблю зберігати емоції людей на довгі роки. Щоб знімати весілля потрібно мати великий досвід в інших напрямка фотографії, тому що весілля включає в себе багато інших жанрів фотографії, такі як репортажна зйомка, портретна фотографія, предметна та ін.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Я пам’ятаю кожне весілля та кожну пару)  Виділю весілля на 600 гостей в Індії. Це була складна зйомка, але ми з нею справились. Чому я виділяю це весілля, то му що зовсім інший формат проведення та інші традиції.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Я спостерігаю за багатьма фотографами Америки і всього світу. Можу виділити таких як Dan O’Day, Sean Flanigan , Nirav Patel .

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Самокритика та аналіз своїх робіт. Спостерігаю за роботами фотографів які отримують нагороди від Fearless . В певний період поштовхом для розвитку були майстер-класи але зараз потрібно фільтрувати спікерів, тому як не всі майстер-класи дають достатйої інформації.

Які місця для фотографії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Своїм парам я завжди раджу відійти від стандартних місць і пропоную виїжати на локації за містом, цвітущі поля, ліси чи озера. Звичайно популярними місцями для фотографії є костьол Святого Миколая, ботанічний сад на печерську і в них можна зробити не банальні фотографії.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Після фотографії головним захопленням для мене і для моєї дружини є бренд одягу Fine та продакшн лабораторія pöle . Також ми багато подорожуємо і дивимось хороші фільми.

І на останнє запитання. Щоб Ви побажали фотографам початківцям?

Не боятись експериментів та багато знімати.

З найкращими побажаннями ваш Богдан Бабанін.

Знімаю в цих містах:  Івано-ФранківськКиївЛьвівОдесаХарків .

Останні статті

5-я ежегодная тусовка фотографов и видеооператоров
14 Лютого 2019
Фотографія як спосіб життя
Маряна Демків
12 Лютого 2019
Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків
Олексій Василюк
09 Лютого 2019
Безкоштовна фотосесія
Оленка Ховерко
07 Лютого 2019
Фотографія як мистецтво яке надихає
Андрій Ковальов
07 Лютого 2019
Різноманітна, творча та наполеглива Альона Соломаха
Альона Соломаха
04 Лютого 2019
Ідеї для фотосесії на природі
Олексій Василюк
02 Лютого 2019
В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»
Андрей Москаленко
31 Січня 2019