Дружня атмосфера з Богданом Бабаніним

Дружня атмосфера з Богданом Бабаніним

Знайомтесь, сьогодні в нас в гостях Богдан Бабанін - це людина яка зробить ваше свято незабутнім. Його настрій надихає бути собою, а майстерність ви точно не забудте ніколи. Він розповість нам трошки про себе, свій досвід в фотографії та про те чим він полюбляє займатись у свій вільний час. 


Почнемо ми з нашого традиційного питання - як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Все почалося в студенські роки, коли фотографія буле лише захопленням. Першою камерою була подарована мильниця, а коли її можливостей було не достатньо в хід пішля вся зарплатня, яку отримав за рік роботи лаборантом на кафедрі в університеті.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

На даний момент я знімаю камерами двух виробників, це Canon 5D Mark 3 з  об'єктиви Sigma 24mm f1.4 ART, Sigma 35mm f1.4 ART, Canon 50mm f/1.8, Canon 85mm f/1.8 та Fujifilm X-T2 і об'єктив Fujinon 23мм f/1.4 і Fujinon 35мм f/1.4

Яким об’єктивом найчастіше знімаєте?

Мій улюбленний це Sigma 35mm f1.4 ART, тому що він дає надзвичайну картинку по кольору та різкості.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Я люблю фотографувати людей. Під час зйомки стаю другом для своїх клієнтів. Основний напрямок є фотозйомка весіль. Тому що я люблю зберігати емоції людей на довгі роки. Щоб знімати весілля потрібно мати великий досвід в інших напрямка фотографії, тому що весілля включає в себе багато інших жанрів фотографії, такі як репортажна зйомка, портретна фотографія, предметна та ін.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Я пам’ятаю кожне весілля та кожну пару)  Виділю весілля на 600 гостей в Індії. Це була складна зйомка, але ми з нею справились. Чому я виділяю це весілля, то му що зовсім інший формат проведення та інші традиції.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Я спостерігаю за багатьма фотографами Америки і всього світу. Можу виділити таких як Dan O’Day, Sean Flanigan , Nirav Patel .

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Самокритика та аналіз своїх робіт. Спостерігаю за роботами фотографів які отримують нагороди від Fearless . В певний період поштовхом для розвитку були майстер-класи але зараз потрібно фільтрувати спікерів, тому як не всі майстер-класи дають достатйої інформації.

Які місця для фотографії ви би порадили в місті якому проживаєте?

Своїм парам я завжди раджу відійти від стандартних місць і пропоную виїжати на локації за містом, цвітущі поля, ліси чи озера. Звичайно популярними місцями для фотографії є костьол Святого Миколая, ботанічний сад на печерську і в них можна зробити не банальні фотографії.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Після фотографії головним захопленням для мене і для моєї дружини є бренд одягу Fine та продакшн лабораторія pöle . Також ми багато подорожуємо і дивимось хороші фільми.

І на останнє запитання. Щоб Ви побажали фотографам початківцям?

Не боятись експериментів та багато знімати.

З найкращими побажаннями ваш Богдан Бабанін.

Знімаю в цих містах:  Івано-ФранківськКиївЛьвівОдесаХарків .

Останні статті

Комерція в фотографії не найголовніше
13 Листопада 2018
Фотостудии Одессы
12 Листопада 2018
Микола Цимбалюк та випадковість яка стала поштовхом до мрії
08 Листопада 2018
Искренний и любвеобильный Сергей Удовенко
01 Листопада 2018
Подорожі, як спосіб натхнення з Романом Петришаком
30 Жовтня 2018
Фотошколы Днепра
29 Жовтня 2018
Якщо фотограф має смак, то це вже 50 % успіху
25 Жовтня 2018
Олександр Федюк та його мотивація в сфері фотографії
23 Жовтня 2018