Життєва історія Назара Левицького

Життєва історія Назара Левицького

1.     Традиційне питання - як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Початок захоплення фотографією був 2011 рік, коли я придбав собі першу «мильничку» - Fujifilm S2960. На той час це був досить хороший апарат. Почав фотографувати практично все що кидалось в очі. Це  діло мені дуже сподобалось, часу вільного було достатньо (студентські роки) тому почав вивчати фотографію як мистецтво. Першу мою дзеркалу (Nikon D3100 з кітом 18-55) придбав в розстрочку в кінці 2012 року. Не можу пригадати свою першу комерційну весільну зйомку (десь осінь 2013 року), але це було (напевно як і в більшості початківців) за проханням друзів – «от в тебе є крутий фотоапарат, а відзніми нам весілля». Процес зйомки так мене захопив, що я вирішив рухатись далі в цьому напрямку. Спочатку це було більше схоже на хобі, оскільки я вже працював інженером-екологом в приватному підприємстві (і до речі працюю там до тепер). Інколи люди дивуються (особливо коли я виготовляв двохсторонні візитки, де на одній стороні я фотограф, на іншій інженер). Скажу вам по правді, поєднувати дві справи дуже нелегко, часу вільного практично немає, але це можливо, якщо дуже багато працювати. Та все ж більше уваги я приділяю фотографії, оскільки отримую від цього діла дуже багато позитивних емоцій.

2.    На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло).

На даний час в мене в арсеналі старий-добрий Nikon  D3100 (просто ношу в сумці для форс-мажорів). Основна робоча коняка Nikon D610. Дуже люблю радянську оптику і взагалі мануальні об’єктиви, які часто використовую для зйомок, в мене їх штук 15 назбирається, з основних які МИР-24 (35 мм, 2,0), Геліос 44-2, Геліос 77М-4, Геліос 44-2 перероблений власноруч під Тилт-Шифт, JC Penney (135 мм, 2,8), Юпітер 85мм,  Nikon (50 мм, 1,4), Nikon (20 мм, 2,8), Yongnuo (35 мм, 2,0).  Основним робочим спалахом являється Sigma 610, додатковим Triopo tr-speedlite flash, для оптимізації спалахів з апаратом використовую синхронізатори Yongnuo.

3. Яким об'єктивом найчастіше знімаєте?   

Найчастіше в роботі об’єктив Nikon 50 mm, 1,4 – завжди виручає, в будь-яких ситуаціях.


4. Який у Вас основний напрямок в фото і чому його вибрали?

Напрямок в якому я найбільше працюю – робота з парами, тобто весільна зйомка, love story.  Вибрав я цей стиль через те, що люблю працювати з людьми. Багато з моїх знайомих думають, що я працюю у весільній зйомці, через те, що тут заробляються гроші. Та це зовсім не так, я не ганяюсь за заробітками, мені просто подобається дарувати людям щастя, а головне самому відчувати атмосферу весільного дня. А скільки емоцій приносять класні і вдалі репортажні кадри, коли зловиш кльовий момент від якого потім мурашки по шкірі, бо знаєш, що цей момент вже не повториш. 


5. Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?   

Кожна зйомка особливо по своєму. Всі мої клієнти (без винятку) стають в майбутньому моїми друзями, або хорошими знайомими. Думаю, якщо мене розбудити вночі, показати якесь фото – я з найменшими деталями можу описати коли, де і як я це фото зробив.

 


 

6. Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Майстрів весільної фотографії чимало, та є такі роботи яких приносять мені нові ідеї. Серед них Володимир Іваш, Вітя Галюк, Ігор Цаплін (російський фотограф), Василь Балан, Василь Поточний (Івано-Франківський фотограф). Дуже багато в мене друзів і хороших знайомих серед місцевих фотографів, кожен з яких працює в своєму стилі. Часто приглядаюсь до їх робіт, знаходжу в них плюси, а також мінуси і помилки яких в майбутньому стараюсь уникати.


7. Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу?

Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи? За весь період захоплення фотографією (а це вже 5 років) я не був на жодному МК. Більшість інформації беру з інтернет джерел, книг про розвиток фотографії і звичайно постійно шукаю щось нове, пробую себе в різних стилях фотографії. Одним словом – мені все цікаво (напевно тому я і є «інженер-фотограф») (фантазія ніби ніколи не підводить). Для мене є таке правило – прийшов зі зйомки, сідаю за перегляд результату. Спочатку проглядаю весь матеріал, видаляю лишні кадри, потім вибираю найгірші (в плані помилок) і кажу собі «ти ж можеш краще», додатково дружина збоку підтакує, хоча в основному хвалить.))). Серед найближчих друзів є фотограф (в якого я також черпаю ідеї), ми один одного критикуємо. Основне не потрібно зупинятись в саморозвитку, бо рано чи пізно попит на такого фотографа зникне. 

8. Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Захоплюватись чимось фактично не має часу, але люблю кататись на велосипеді,  просто посидіти на самоті і подумати, люблю постійно спілкуватись з людьми, знайомитись. Хоча все ж можна виділити одне захоплення – моя сім’я – кохана дружина і донечка.


9. Чи є у вас улюблений вислів про фотографію?

Якщо не можу пригадати, значить улюбленого немає.))


10. Чим ви б хотіли поділитись з нашими читачами?

Ой, тут можна говорити дуже довго. Взагалі люблю ділитись тим що сам знаю і чого досягнув. Я повністю відкритий для питань (по фотографії чи будь-яких інших


https://phototo.com.ua/uk/photographer/nazar-levitskyi

Останні статті

Свадебный фотограф "Алиса в Стране Чудес"
Олексій Василюк
20 Лютого 2019
5-я ежегодная тусовка фотографов и видеооператоров
14 Лютого 2019
Фотографія як спосіб життя
Маряна Демків
12 Лютого 2019
Декілька кращих поз фотосесії для чоловіків
Олексій Василюк
09 Лютого 2019
Безкоштовна фотосесія
Оленка Ховерко
07 Лютого 2019
Фотографія як мистецтво яке надихає
Андрій Ковальов
07 Лютого 2019
Різноманітна, творча та наполеглива Альона Соломаха
Альона Соломаха
04 Лютого 2019
Ідеї для фотосесії на природі
Олексій Василюк
02 Лютого 2019

Фотостудії, фотошколи

ArtPhoto
 LOFT
3x4