Найкращі місця для фотосесії у Луцьку

Найкращі місця для фотосесії у Луцьку

Коли ми говоримо про Західну Україну, найперше, что спадає на мнение, - це самобутні природа та свіже Повітря, что заворожує п'янкий аромат. Звісно, Слідом до цього додається Яскравий національний колорит и щира гостинність. Усе це вас чекає и в Луцьку - одному з найчарівнішіх и найдавнішіх міст Нашої держави. Вчені даже НЕ могут Встановити точної дати Виникнення Луцька - уявляєте, Наскільки цікавою й захоплюючою может буті его історія? Отже, давайте швідше розпочнемо віртуальну подорож!

Дерло на нашому шляху з'являється славнозвісній замок Любарта. Его ще назівають Верхнім або Луцького замку - Не переймаюсь, це все ВІН, найрозкішнішій вітвір мистецтва міста. У ньом часто проходять різноманітні фестивалі та ярмарки, ліцарські турнірі та національні свята. Тільки Спробуйте уявіті Собі ту атмосферу духовності і споконвічності, якові ви можете відчуті поряд Із цією будівлею. Обираючи замок Любарта для святкової фотосесії, вині пошкодуєте про це ні на хвилинку!

Якщо вам до душі стародавні палаци й архітектурні пам’ятки, тоді вам необхідно прямувати до Дому скульптора Голованя в Луцьку. Наче казковий світ відкриває для вас завісу й запрошує до себе! Тут кожна дівчина відчує себе справжньою принцесою, а якщо її обранець з’явиться перед нею на білому коні (колір, звісно, можна варіювати, але так виглядає більш по-казковому), можете бути впевнені: вона стане вашою на віки вічні!

А знаєте другу назву цього будинку? Луцький дім з химерами! Лячно? Або ж цікаво? Тримайте кохану міцно за руку і чекайте привітань з потойбіччя!

Світлини, зроблені в історичних будівлях, хочеться розбавити ніжними пейзажними картинками. У цьому вам допоможуть міські парки. Перший – Центральний парк імені Лесі Українки – класичний варіант для пішої прогулянки довгими алеями, обабіч яких височіють дерева. Якщо у вас передбачено фотосесію з дітьми, обов’язково відвідайте «Дитяче містечко» і «Поляну казок», розташовані в цьому ж парку. Малеча буде в захваті від такої нагоди, а фотограф – від щирих посмішок і шедевральних кадрів.

Другий – парк культури й відпочинку імені 900-ліття міста Луцька – це величезна паркова зона. Тут немає алей, вимощених тротуарною плиткою, натомість вас зустріне невеличке озерце із затишними вербами на берегах, до якого можна дістатися тоненькими доріжками, протоптаними такими ж шукачами романтичних місць для незабутніх світлин весільного обряду.

Останні статті

Фотография как искусство передавать внутренний мир
Dariana Anenkova
20 Серпня 2019
Що вдягнути на інтимну фотосесію
Андрій Дуда
19 Серпня 2019
3 фотографа о том, что для них означает фотосессия в стиле НЮ
16 Серпня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
15 Серпня 2019
До конца августа стоимость аренды студии всего 200грн\час, услуги фотографа 500 грн\час.
Елена Молчанова
15 Серпня 2019
УСТАРЕВШИЕ И СОВРЕМЕННЫЕ ТРАДИЦИИ НА СВАДЬБЕ
Карина Заика
14 Серпня 2019
8 мифов о профессиональных фотографах и профессиональных фотосессиях
Карина Заика
13 Серпня 2019
КАК ВЫБРАТЬ ФОТГРАФА НА СВАДЬБУ?
Карина Заика
13 Серпня 2019

Фотостудії, фотошколи

TARA
Fresh Studio Ukraine
Катя Мазурець