Найкращі місця для фотосесії у Луцьку

Найкращі місця для фотосесії у Луцьку

Коли ми говоримо про Західну Україну, найперше, что спадає на мнение, - це самобутні природа та свіже Повітря, что заворожує п'янкий аромат. Звісно, Слідом до цього додається Яскравий національний колорит и щира гостинність. Усе це вас чекає и в Луцьку - одному з найчарівнішіх и найдавнішіх міст Нашої держави. Вчені даже НЕ могут Встановити точної дати Виникнення Луцька - уявляєте, Наскільки цікавою й захоплюючою может буті его історія? Отже, давайте швідше розпочнемо віртуальну подорож!

Дерло на нашому шляху з'являється славнозвісній замок Любарта. Его ще назівають Верхнім або Луцького замку - Не переймаюсь, це все ВІН, найрозкішнішій вітвір мистецтва міста. У ньом часто проходять різноманітні фестивалі та ярмарки, ліцарські турнірі та національні свята. Тільки Спробуйте уявіті Собі ту атмосферу духовності і споконвічності, якові ви можете відчуті поряд Із цією будівлею. Обираючи замок Любарта для святкової фотосесії, вині пошкодуєте про це ні на хвилинку!

Якщо вам до душі стародавні палаци й архітектурні пам’ятки, тоді вам необхідно прямувати до Дому скульптора Голованя в Луцьку. Наче казковий світ відкриває для вас завісу й запрошує до себе! Тут кожна дівчина відчує себе справжньою принцесою, а якщо її обранець з’явиться перед нею на білому коні (колір, звісно, можна варіювати, але так виглядає більш по-казковому), можете бути впевнені: вона стане вашою на віки вічні!

А знаєте другу назву цього будинку? Луцький дім з химерами! Лячно? Або ж цікаво? Тримайте кохану міцно за руку і чекайте привітань з потойбіччя!

Світлини, зроблені в історичних будівлях, хочеться розбавити ніжними пейзажними картинками. У цьому вам допоможуть міські парки. Перший – Центральний парк імені Лесі Українки – класичний варіант для пішої прогулянки довгими алеями, обабіч яких височіють дерева. Якщо у вас передбачено фотосесію з дітьми, обов’язково відвідайте «Дитяче містечко» і «Поляну казок», розташовані в цьому ж парку. Малеча буде в захваті від такої нагоди, а фотограф – від щирих посмішок і шедевральних кадрів.

Другий – парк культури й відпочинку імені 900-ліття міста Луцька – це величезна паркова зона. Тут немає алей, вимощених тротуарною плиткою, натомість вас зустріне невеличке озерце із затишними вербами на берегах, до якого можна дістатися тоненькими доріжками, протоптаними такими ж шукачами романтичних місць для незабутніх світлин весільного обряду.

Останні статті

Like Київ. 40 найгарніших місць Києва від гіда та фотографа.
Daria Myronets
21 Січня 2019
Не традиційні поради від Мирослави Петровської
Студія Due to light
21 Січня 2019
Весільна фотосесія
Беатріса Дуднік
21 Січня 2019
Ценность кадра в руках Ксении Ивановой
Ксения Иванова
08 Січня 2019
Захоплення як вищий рівень професіоналізму
Уляна Ярець
03 Січня 2019
Яскравий та творчий світ у фотографії
Юрій Федчак
27 Грудня 2018
Фотокнига у подарунок!
Maki art.studio
26 Грудня 2018
Мудрый и творческий подход к работе с Ольгой Грушевской
Ольга Грушевская
24 Грудня 2018

Фотостудії, фотошколи

Marmelad
HOME PLACE
Катя Мазурець