Весільна сукня

Весільна сукня

Кожна наречена починаючи підготовку до весілля переймається вибором весільної сукні.

То Як правильно обрати весільну сукню своєї мрії? Давайте крок за кроком спробуємо виріши цю проблему. Є кілька правил слідуючи яким ви 100% оберете саме вашу сукню.

  1. Індивідуальність - твоє все! Це головне правило вибору весільних нарядів. Перш за все ти маєш знати, що тобі довподоби і лише потім додати до свого смаку деталі модних тенденцій.
  2. Фасон. Ніколи не намагайтесь експерементувати з васонами сукні саме на весілля. Якщо вам ніколи не личили сукні з глибоким декольте чи занадто силуетні - не рогглядайте таких варіантів вбрання. Якщо це не ваш фасон - забудьте і навіть не витрачайте часу і нервів - вони вам ще знадобляться.
  3. Віччуй себе богинею. Перша примікра нареченою весільної сукні найважливіша. Якщо одягнувше сукню ти розумієш, що готова в ній одружитися - Купуй!   
  4. Ціна. Працюючи на весіллях більш ніж 9 років можу з упевненістю відмітити, що не завжди висока ціна є гарантією вишуканості та стилю.

Це основні правила вибору весільної сукні, але починаючи пошуки відміть для себе ще такі важливі речі як: колір, тренди, акценти, аксесуари, місце проведення (ти маєш гармонічно вписатися в атмосферу власного свята). 

Останні статті

Фото с душой от Алексея Аксенова
20 Вересня 2018
Счастье в простых вещах, их просто нужно увидеть
18 Вересня 2018
Фотостудії Харкова для жіночої зйомки
17 Вересня 2018
Портретна зйомка це щось більше ніж просто фотографія
11 Вересня 2018
Фотостудии Киева: лучшие детские локации
10 Вересня 2018
Фотостудии Киева: найди свой образ
10 Вересня 2018
Виталий Щербонос і його історія як фотографа
05 Вересня 2018
Віталій Куцан - людина мистецтва
04 Вересня 2018