Весільна сукня

Весільна сукня

Кожна наречена починаючи підготовку до весілля переймається вибором весільної сукні.

То Як правильно обрати весільну сукню своєї мрії? Давайте крок за кроком спробуємо виріши цю проблему. Є кілька правил слідуючи яким ви 100% оберете саме вашу сукню.

  1. Індивідуальність - твоє все! Це головне правило вибору весільних нарядів. Перш за все ти маєш знати, що тобі довподоби і лише потім додати до свого смаку деталі модних тенденцій.
  2. Фасон. Ніколи не намагайтесь експерементувати з васонами сукні саме на весілля. Якщо вам ніколи не личили сукні з глибоким декольте чи занадто силуетні - не рогглядайте таких варіантів вбрання. Якщо це не ваш фасон - забудьте і навіть не витрачайте часу і нервів - вони вам ще знадобляться.
  3. Віччуй себе богинею. Перша примікра нареченою весільної сукні найважливіша. Якщо одягнувше сукню ти розумієш, що готова в ній одружитися - Купуй!   
  4. Ціна. Працюючи на весіллях більш ніж 9 років можу з упевненістю відмітити, що не завжди висока ціна є гарантією вишуканості та стилю.

Це основні правила вибору весільної сукні, але починаючи пошуки відміть для себе ще такі важливі речі як: колір, тренди, акценти, аксесуари, місце проведення (ти маєш гармонічно вписатися в атмосферу власного свята). 

Останні статті

Про себя
Денiс Чернишов
24 Березня 2018
ТОП-4 образа для женской фотосессии
Natalie Rezanova
20 Березня 2018
Аксесуари для Зачіски Нареченої
Вікторія Бек
19 Березня 2018
Підбірка Луків для Весняної Фотосесії
Вікторія Бек
17 Березня 2018
Як навчитися позувати для Фотосесії?
Вікторія Бек
14 Березня 2018
Весільна сукня
Inga Kagarluk
12 Березня 2018
Самые милые и благодарные: фотосессия с животными
12 Березня 2018
Весільна Зачіска для Нареченої
Вікторія Бек
10 Березня 2018