Весільна сукня

Весільна сукня

Кожна наречена починаючи підготовку до весілля переймається вибором весільної сукні.

То Як правильно обрати весільну сукню своєї мрії? Давайте крок за кроком спробуємо виріши цю проблему. Є кілька правил слідуючи яким ви 100% оберете саме вашу сукню.

  1. Індивідуальність - твоє все! Це головне правило вибору весільних нарядів. Перш за все ти маєш знати, що тобі довподоби і лише потім додати до свого смаку деталі модних тенденцій.
  2. Фасон. Ніколи не намагайтесь експерементувати з васонами сукні саме на весілля. Якщо вам ніколи не личили сукні з глибоким декольте чи занадто силуетні - не рогглядайте таких варіантів вбрання. Якщо це не ваш фасон - забудьте і навіть не витрачайте часу і нервів - вони вам ще знадобляться.
  3. Віччуй себе богинею. Перша примікра нареченою весільної сукні найважливіша. Якщо одягнувше сукню ти розумієш, що готова в ній одружитися - Купуй!   
  4. Ціна. Працюючи на весіллях більш ніж 9 років можу з упевненістю відмітити, що не завжди висока ціна є гарантією вишуканості та стилю.

Це основні правила вибору весільної сукні, але починаючи пошуки відміть для себе ще такі важливі речі як: колір, тренди, акценти, аксесуари, місце проведення (ти маєш гармонічно вписатися в атмосферу власного свята). 

Останні статті

ФОТОДВИЖ
Алексей Аксенов
19 Червня 2018
Гуляя парками-аллеями (о практике)
Наталья Цирканюк
17 Червня 2018
Неймовірно чуттєва Дар'я Саліна
15 Червня 2018
Что нужно для свадебного торжества (краткий список)
Али Джанатлиев
15 Червня 2018
Профессия: Фотограф. Игорь Коровин интервью для журнала wedindiy.com
Игорь Коровин
13 Червня 2018
Що таке лав сторі (Love Story)
13 Червня 2018
Краткая история портретной фотографии
13 Червня 2018
Інтер'єрна зйомка об'єктивом Олександра Данчевського
11 Червня 2018