Як підготуватися до Фотосесії в стилі Лавсторі?

Як підготуватися до Фотосесії в стилі Лавсторі?

Як Підготуватися до Лавсторі?
Спочатку потрібно зрозуміти, що саме ви хочете: чи це буде прогулянка по набережній, фотозйомка у місті, за певним сценарієм, у парку чи виїзд на природу.

  • Сюжет Лавсторі може бути будь-яким, залежить від побажань. Сценарій може відображати реальні події минулого /наприклад момент вашого знайомства, зустрічі/, а також сценарій може бути просто придуманим.
  • Збираючись на Лавсторі, про що потрібно подбати і приготувати – сюжет, місце, одяг, аксесуари, настрій. Чим цікавіші будуть ваші ролі – тим динамічніше пройде фотосесія.

На що варто звернути увагу:

  1.  Одяг – може бути довільний, виходячи з концепції фотосесії. Гарно дивиться одяг в однаковій кольоровій палітрі для дівчини і для хлопця. Якщо поєднується декілька кольорів - бажано використовувати не більше 3 кольорів. Для дівчат – краще вибирати легкі плаття, які здатні «розвіватись на вітру») Чим менше на одязі надписів та яскравих малюнків, тим краще. Одяг не повинен відволікати увагу від самих героїв фотозйомки. І звичайно ж, наряд повинен підкреслювати ваші переваги, приховувати недоліки.

 

2. Напередодні фотозйомки не варто пити багато рідини на ніч. Бажано відпочити, і добре виспатись, щоб гарно виглядати на фото.

3. Готуючись до фотосесії, варто пам’ятати про руки та манікюр; дівчатам варто зробити макіяж, зачіску. Не забути про гарний тон обличчя – бб крем) З собою взяти косметичку, в котрій має бути дзеркальце, розчіска, помада, пудра та вологі серветки.

4. Із реквізиту може бути мінімум – чудово взяти з собою або придбати / зробити/ красивий букет, або просто одиничні квіти; можна взяти книгу, інші дрібниці, які створюють настрій.

Весняного Настрою та Гарних знімків!


http://victoria55.gallery.ru/

Останні статті

Випадковість яка переросла в професіоналізм
25 Червня 2018
9 ошибок, которые могут испортить ваше настроение в день свадьбы. Советы профессионального визажиста.
Максим Чуб
22 Червня 2018
Різносторонній Олексій Ігнатов
20 Червня 2018
ФОТОДВИЖ
Алексей Аксенов
19 Червня 2018
Гуляя парками-аллеями (о практике)
Наталья Цирканюк
17 Червня 2018
Что нужно для свадебного торжества (краткий список)
Али Джанатлиев
15 Червня 2018
Неймовірно чуттєва Дар'я Саліна
15 Червня 2018
Що таке лав сторі (Love Story)
13 Червня 2018