Експрес Підготовка До Фотосесії - як Дівчині Підготуватися до Фотосесії

Експрес Підготовка До Фотосесії - як Дівчині Підготуватися до Фотосесії

Якщо тобі потрібно швидко підготуватися до Фотосесії, зверни увагу на Наступні Моменти:

1. Брови. Взагалі вони в тебе повинні бути ідеальні на щодня. Вибери для себе ідеальну форму і навчися їх вдало підкреслювати. Вони не повинні бути занадто наведені.

2. Вії. Довгі вії – деколи достатньо використати туш, і твій погляд зразу стане чітким та підкресленим. Якщо хочеш якогось більшого ефекту – достатньо наклеїти пучки вій, не потрібно нарощувати вії, нарощення вії «грозить» взагалі їх відсутністю потім. Цілком достатньо пучків або використовуй накладні вії, які потім після фотосесії можна зняти. Зверни увагу – для зняття накладних вій/пучків – не використовуй рідину, котра призначена для зняття нарощених вій! Взагалі краще спробуй водою. Рідина для зняття палить вії, для їх відновлення тоді буде потрібно більш як два місяці.

3. Тон обличчя. Не потрібно якоїсь важкої тоналки, з якою будуть видні пори. Зараз існує безліч засобів полегшеного варіанту – сс-крем, бб-крем. Достатньо їх.

 

4. Волосся. Воно в тебе має бути вимитим як мінімум, і вкладеним у природню форму, гладеньке, здатне розвіватись на вітру. Взагалі – відрощуй волосся. Це краса дівчини.

 

5. Одяг. Він має бути новим. Або як мінімум створювати вигляд нового. І не принось на фотосесію щось старе, це зразу буде видно в кадрі. Краще купи для фотосесії новий наряд. Він тобі пригодиться і в житті.

 

Декілька корисних фішок:

1. Не закладай волосся за вуха/якщо того не вимагається для фото/, знаю, дівчатка так часто роблять у житті. Але на фотосесії забудь про цю свою звичку. Нехай волосся розвівається на вітру.

2. Не приходь на фотосесію в сонцезахисних окулярах. Ми починаємо як правило вранці або після 16тої, сонце вже не таке сліпуче. Бо на переносиці залишаються сліди від окулярів.

3. Шкіра обличчя – не дави прищ напередодні фотосесії. Це особлива рекомендація для моделей) Знаю, дівчатка мають властивість напередодні фотосесії таке робити. Від цього буде ще більший слід.

4. У вечір перед фотосесією не пий багато рідини на ніч. Можуть підпухнути очі на ранок. Але якщо така прикрість сталася – зазвичай) – вранці швидко завари заварку чорного чаю і холодним приклади на повіки, а також прийми прохолодний душ і зроби декілька присідань. Здавалося б, такі банальні дрібниці, - але ти можеш з ними стикнутися, коли будеш поспішати на фотосесію)

5. І почувайся красивою та з настроєм – це відчуття камера читає завжди!

Гарних Знімків!

 

 

#фотографлуцьк #фотографбершадь #фотосесіядлядівчини

Останні статті

Корисні поради та цікава історія життєвого успіху фотографині Тетяни Кірчук
Тетяна Кірчук
21 Березня 2019
Життя Ірини Кузняк з середини
IK Photo Ірина Кузняк
18 Березня 2019
Только попробовав много направлений вы поймете свой
Константин Энквист
14 Березня 2019
Как выбрать свадебного фотографа
Юрий Халипенко
04 Березня 2019
Як встигнути ВСЕ і вчасно сказати "Так"?
Ірина Гамаш
04 Березня 2019
Фотокамера — це інструмент для створення фотографії
Юрій Бочко
27 Лютого 2019
Фотовыставка фотографий "Чоловічий погляд" в стиле фешт, от профессионального украинского фотографа
Руслан Абсурдов
25 Лютого 2019
Свадебный фотограф "Алиса в Стране Чудес"
Олексій Василюк
20 Лютого 2019