Цікаві місця для фотосеії в Харкові

Цікаві місця для фотосеії в Харкові

Місто протирічь, місто поєднання культур, місто з розкішними парковими зонами – це все наш улюблений Харків. Культурне й духовне значення цього міста для нашої країни важко переоцінити, оскільки він носить горду назву першої столиці України. Якщо ви вирішите приїхати сюди на екскурсії, то спершу відвідайте вищі навчальні заклади Харкова, які за виглядом можна порівняти з відомими вищими школами в Британії. Завдяки великій кількості вузів Харків називають інколи містом студентів, а це означає – сучасність, молодість, драйв, веселощі, упевненість! Якщо ви хочете побачити Харків таким – починайте подорож з нами.

Спершу прогуляйтеся центром міста, де існують безліч локацій для молодіжної фотозйомки. Скоріше за все, ви вже маєте світлини з центральної площі та відомого парку Шевченка, відвідали Покровський монастир і Шаровський палац. Ми ж пропонуємо продовжити споглядати архітектурні здобутки, наступним з яких є меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва». Якщо ви тут вперше, то дайте собі декілька хвилин, аби насолодитися красою і свободою, яка розкриється перед вами. Адже знаходиться меморіал на висоті 200 м, а з нього відкривається розкішний краєвид. Це місце ідеальне, варто лише доповнити його нетривіальними ідеями для фотосесії, і тоді ви отримаєте справді дивовижні фотокартки.

Велична пам’ятка сакральної архітектури – Римо-католицький костьол, що розташовано в одному зі спальних районів міста. Виконаний в готичній стилістиці, він стає прекрасним тлом для різного виду фотозйомок. Тут полюбляють позувати дівчата для індивідуального портфоліо, сюди приїжджають весільні кортежі для здійснення професійних фото, тут обожнюють втілювати ідеї для «лав сторі» закохані пари. Улюбленою локацією в костьолі є відоме вікно-троянда, яке виглядає одночасно стильно й стримано.

Хочеться відчути себе француженкою? Тоді прямуйте до «Готель 19», споруда якого дуже схожа на типові будинки столиці Франції. Невеличкий особняк з акуратними маленькими балконами та ніжним оздобленням було побудовано майже два століття тому, але й сьогодні він не втратив актуальності. Окрім розкішного екстер’єру, готель пропонує красиві локації для фотосесії у дворику та всередині будівлі, тому обов’язково насолодіться сповна цим чудовим місцем.

Ароматні кипариси та сосни чекають зустрічі з вами в дендропарку Харкова. Прекрасні алеї з ялівцю відкриються, різноманітні види трояндових кущів, невеличкий ставок створюють романтичну атмосферу та підтримують лагідну ідею фотосесії для двох.

Останні статті

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за серпень
23 Серпня 2019
Фотография как искусство передавать внутренний мир
Dariana Anenkova
20 Серпня 2019
Що вдягнути на інтимну фотосесію
Андрій Дуда
19 Серпня 2019
3 фотографа о том, что для них означает фотосессия в стиле НЮ
16 Серпня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
15 Серпня 2019
До конца августа стоимость аренды студии всего 200грн\час, услуги фотографа 500 грн\час.
Елена Молчанова
15 Серпня 2019
УСТАРЕВШИЕ И СОВРЕМЕННЫЕ ТРАДИЦИИ НА СВАДЬБЕ
Карина Заика
14 Серпня 2019
8 мифов о профессиональных фотографах и профессиональных фотосессиях
Карина Заика
13 Серпня 2019

Фотостудії, фотошколи

Marshal
Кекс
Back2School