5 порад, як підготувати весілля за місяць

5 порад, як підготувати весілля за місяць

З ЧОГО ПОЧАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ ВЕСІЛЛЯ ? — Портфоліо5 ПОРАД, ЯК ПІДГОТУВАТИ ВЕСІЛЛЯ ЗА МІСЯЦЬ.

Це питання хвилює всіх молодят. Ми самі пам’ятаємо день заручин. Особливо той момент пам’ятаю я. Коли Макс сказав, щоб весілля зробити через 1,5 місяця, моя радість змінилася на паніку. Як через 1,5 місяця? Чи можна щось встигнути спланувати за такий короткий час?

І ось перша порада: «Без паніки, тільки без паніки!» Хоча в мене її було валом в перші дні після заручин. Але зайве хвилювання, як я вже помітила по собі, ніяк не допомагає, а навпаки, додає проблем. Голова болить, не можеш зосередитися, не розумієш, з чого починати організацію. Так от, я взяла себе в руки і налаштувала на те, що час все ж є і все ми встигнемо! Тому, перше, що варто зробити, - це заспокоїтися і думати конструктивно.

 

З ЧОГО ПОЧАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ ВЕСІЛЛЯ ? — Портфоліо

Друга порада: продумайте бюджет. Скільки грошей ви плануєте і зможете витратити на своє свято. Зазвичай, весільний день обходиться не дешево, але завдяки плануванню і мудрому підходу можна зменшити витрати.  

 

 

 

З ЧОГО ПОЧАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ ВЕСІЛЛЯ ? — ПортфоліоТретя порада: складіть детальний список справ. Сюди входить вибір весільного наряду для нареченої і нареченого, замовлення бенкетного залу, фотографа/відеографа, запрошення для гостей, вибір каблучок, весільного букету, запис до візажиста/перукаря і т.д. Варто детально все продумати і записати. Обов’язково записати! Бо в процесі весільної метушні багато чого можна просто забути, а це додатковий стрес для вас.  

 

 

5 ПОРАД, ЯК ПІДГОТУВАТИ ВЕСІЛЛЯ ЗА МІСЯЦЬ. — ФОТОГРАФ Максим Остапенко

Четверта порада: обговорюйте все з нареченим/нареченою. Пам’ятайте, це ВАШ щасливий день, тому планувати і домовлятися за все ви маєте разом! Не бійтеся говрити одне одному про свої ідеї і вподобання. Так вдасться уникнути конфліктів і непорозумінь.  

 

 

 

5 ПОРАД, ЯК ПІДГОТУВАТИ ВЕСІЛЛЯ ЗА МІСЯЦЬ. — ФОТОГРАФ Максим ОстапенкоП’ята порада: заздалегідь зустріньтеся з людьми, які будуть брати безпосередню участь в організації вашого весілля. Це ведучий, фотограф, відеооператор, візажист, перукар і т.д. Завдяки завчасному обговоренню багатьох важливих деталей вдасться зробити весільний день казковим.

 

 

 

Автор статті: Оксана Остапенко

 
 
 

http://ostapenko.net.ua/5-porad-yak-pidgotuvati-vesillya-za-misyats

Останні статті

Історія розвитку Олексія Каташинського
14 Серпня 2018
За день до свадьбы: креативим с подружками
13 Серпня 2018
Фото со счастьем от Татки Шецко
09 Серпня 2018
Чому Костянтин Дяків обрав портрети
07 Серпня 2018
6 Порад з мобільної фотографії, які ви повинні знати - 2018 рік (на англ мові)
07 Серпня 2018
Как запечатлеть лучшие эпизоды девичника
06 Серпня 2018
Подготовка к фотосессии: Макияж и Каким он должен быть
Фотостудия Frontpage
02 Серпня 2018
Чего не стоит говорить на фотосессии
Фотостудия Frontpage
02 Серпня 2018