Цікаві місця для фотосесії в Полтаві

Цікаві місця для фотосесії в Полтаві

Полтава… Відоме місто, яке оспівував у своїх творах Микола Гоголь, яке зустрічає нас найсмачнішими галушками, зачаровує мальовничими пейзажами, надихає історичними пам’ятками… Тут завжди почуваєшся вільно й органічно, завжди віднаходиш місця, які дорогі серцю і які наповнюють фотоальбом щирими емоціями й відчуттями. Неможливо не полюбити Полтаву, особливо її чудову природу і в центрі міста на алеях, і у відомому ландшафтному заказнику, яка пропонує неймовірні ідеї для професійних фотосесій. Не треба нічого вишукувати й вигадувати, просто ввімкнути уяву, налаштувати об’єктив і насолоджуватися життям.

Стара частина міста зустрічає нас відомою Соборною площею, де обожнюють фотографуватися абсолютно всі. Біля ротонди Дружби народів, виконаної у формі підкови, зазвичай шукають щастя молодята, пам’ятник галушці з величезною ложкою викликає щире захоплення у дітей, Подольська вежа дарує прекрасний вид на місто, тому тут завжди можна зустріти закохані пари різного віку. Знайти самостійно цікаві локації чи довіритися професійному фотографу? Краще працюйте в тандемі!

Якщо ви в захопленні від старовинної архітектури, то радимо відвідати Краєзнавчий музей імені Кричевського в Полтаві. Споруду побудовано в стилі українського модерну, тому вона об’єднує кращі надбання національної архітектури із сучасними здобутками декорування. Музей – ідеальний вибір для зйомки у вінтажному стилі, оскільки його величність і помпезність підкреслить обрану спрямованість. А які ідеї для фотосесії вигадаєте ви в цій будівлі?

Обожнюєте фото на природі? Дендропарк стане чудовим втіленням ваших мрій! Безліч оглядових майданчиків відкривають прекрасний вид на паркову зону. Через озерце прокладено дерев’яний міст, що веде до різьбленої альтанки, а через ставок – кований місточок, де виходять дивовижні кадри весільної зйомки. Молодята полюбляють годувати лебедів на озері, оскільки ці птахи уособлюють любов и вірність, тому на фото чорний і білий лебідь ідеально гармонує з нареченою та нареченим.

Нарешті дійшла черга до оспіваної відомим письменником Диканьки! Чи обходиться хоча б один Новий рік без цього доброго старого фільму – «Вечори на хуторі біля Диканьки»? І так інколи відчути себе на місці головних героїв: покататися з гірок, влаштувати ігри зі сніжками. Тепер це можливо, тому збирайтеся родиною і поспішайте до Диканьки, яка, до речі, не менш цікава і красива й у теплу пору року, коли цвіте бузок, що чарує п’янким ароматом.

Останні статті

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за серпень
23 Серпня 2019
Фотография как искусство передавать внутренний мир
Dariana Anenkova
20 Серпня 2019
Що вдягнути на інтимну фотосесію
Андрій Дуда
19 Серпня 2019
3 фотографа о том, что для них означает фотосессия в стиле НЮ
16 Серпня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
15 Серпня 2019
До конца августа стоимость аренды студии всего 200грн\час, услуги фотографа 500 грн\час.
Елена Молчанова
15 Серпня 2019
УСТАРЕВШИЕ И СОВРЕМЕННЫЕ ТРАДИЦИИ НА СВАДЬБЕ
Карина Заика
14 Серпня 2019
8 мифов о профессиональных фотографах и профессиональных фотосессиях
Карина Заика
13 Серпня 2019

Фотостудії, фотошколи

Light Studio
Super Studio
Pererva production