Цікаві місця для фотосесії в Полтаві

Цікаві місця для фотосесії в Полтаві

Полтава… Відоме місто, яке оспівував у своїх творах Микола Гоголь, яке зустрічає нас найсмачнішими галушками, зачаровує мальовничими пейзажами, надихає історичними пам’ятками… Тут завжди почуваєшся вільно й органічно, завжди віднаходиш місця, які дорогі серцю і які наповнюють фотоальбом щирими емоціями й відчуттями. Неможливо не полюбити Полтаву, особливо її чудову природу і в центрі міста на алеях, і у відомому ландшафтному заказнику, яка пропонує неймовірні ідеї для професійних фотосесій. Не треба нічого вишукувати й вигадувати, просто ввімкнути уяву, налаштувати об’єктив і насолоджуватися життям.

Стара частина міста зустрічає нас відомою Соборною площею, де обожнюють фотографуватися абсолютно всі. Біля ротонди Дружби народів, виконаної у формі підкови, зазвичай шукають щастя молодята, пам’ятник галушці з величезною ложкою викликає щире захоплення у дітей, Подольська вежа дарує прекрасний вид на місто, тому тут завжди можна зустріти закохані пари різного віку. Знайти самостійно цікаві локації чи довіритися професійному фотографу? Краще працюйте в тандемі!

Якщо ви в захопленні від старовинної архітектури, то радимо відвідати Краєзнавчий музей імені Кричевського в Полтаві. Споруду побудовано в стилі українського модерну, тому вона об’єднує кращі надбання національної архітектури із сучасними здобутками декорування. Музей – ідеальний вибір для зйомки у вінтажному стилі, оскільки його величність і помпезність підкреслить обрану спрямованість. А які ідеї для фотосесії вигадаєте ви в цій будівлі?

Обожнюєте фото на природі? Дендропарк стане чудовим втіленням ваших мрій! Безліч оглядових майданчиків відкривають прекрасний вид на паркову зону. Через озерце прокладено дерев’яний міст, що веде до різьбленої альтанки, а через ставок – кований місточок, де виходять дивовижні кадри весільної зйомки. Молодята полюбляють годувати лебедів на озері, оскільки ці птахи уособлюють любов и вірність, тому на фото чорний і білий лебідь ідеально гармонує з нареченою та нареченим.

Нарешті дійшла черга до оспіваної відомим письменником Диканьки! Чи обходиться хоча б один Новий рік без цього доброго старого фільму – «Вечори на хуторі біля Диканьки»? І так інколи відчути себе на місці головних героїв: покататися з гірок, влаштувати ігри зі сніжками. Тепер це можливо, тому збирайтеся родиною і поспішайте до Диканьки, яка, до речі, не менш цікава і красива й у теплу пору року, коли цвіте бузок, що чарує п’янким ароматом.

Останні статті

Матуся та фотографиня як поєднання творчого доповнення?
Оленка Ховерко
14 Січня 2019
Ценность кадра в руках Ксении Ивановой
Ксения Иванова
08 Січня 2019
Захоплення як вищий рівень професіоналізму
Уляна Ярець
03 Січня 2019
Яскравий та творчий світ у фотографії
Юрій Федчак
27 Грудня 2018
Фотокнига у подарунок!
Maki art.studio
26 Грудня 2018
Мудрый и творческий подход к работе с Ольгой Грушевской
Ольга Грушевская
24 Грудня 2018
Поради як не загубити свою творчість
Елена Шевчук
21 Грудня 2018
Цікавість до фото яка триває від дитинства по цей день
Юрій Хмурич
17 Грудня 2018

Фотостудії, фотошколи

Wed hall
Арткластер СРЕДА
Pererva production