Цікаві місця для фото в Миколаєві

Цікаві місця для фото в Миколаєві

Що ви знаєте про величне місто Миколаїв?

Про те, що тут будують кораблі, знає кожен українець. Звісно, звання загальноукраїнського центру кораблебудування наклало певний відбиток на зовнішнє обрамлення міста, позначившись пам’ятниками та скульптурами. А от про те, що тут зустрічаються дві великі річки – Інгул та Південний Буг – відомо не всім. Свіжість водних артерій поєднується з ніжним ароматом полину, що услав степові простори Миколаєва. Лазурні горизонти здатні зачарувати й змусити відпустити мрії за обрій, здійснення який не доведеться довго чекати. Найяскравіші пейзажі, звісно, ви знайдете на центральній набережній, до якої линуть жителі чи то провести професійну фотозйомку, чи то просто прогулятися чарівним містом. А от Флотський бульвар можна зафіксувати на фото абсолютно різним. Тут і ніжні обійми металевих лебедів, на яких закохані залишають замочки на щастя, і довжелезні сходинки, і пам’ятник десантникам – кожен фотограф обирає за стилем і вподобаннями те, що цікавить замовника.

Окрім розкішних краєвидів набережної туристи полюбляють відвідувати історичні споруди. Одним із найвизначніших пам’яток архітектури ХІХ століття є Кафедральний собор Касперовскої ікони Божої Матері. У важкі часи людей врятувала віра в чудодійну дію ікони, тому було возведено храм для її збереження. Оригінальність споруді додає матеріал, із якого побудовано храм, адже це – звичайний ракушняк, що не зменшує величності цього духовно багатого місця.

Чи не забули ви, що Миколаїв носить горду назву «міста наречених»? Доказом цього є чарівна дівчина, увічнена в бронзовому вбранні, яку можна легко знайти на перетині вулиць Лягіна та Спаської. Молодята намагаються обов’язково відвідати двометрову наречену, аби зробити світлини на пам'ять, а також потерти фату дівчини – це означає вічну любов і щастя одруженим.

Якщо ви плануєте сімейну або дитячу фотосесію в Миколаєві, то вам пряма дорога до місцевого зоопарку. Повірте, таких кадрів не матиме ніхто, окрім вас! А діти отримають справжнє задоволення від спогадання тварин – тільки не забувайте фіксувати їх захопливі погляди та щирі емоції на фотоапарат. І не оминіть увагою зворушливі скульптури тварин на вході – вони не залишили жодну дитину байдужою!

 

Останні статті

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за вересень
19 Вересня 2019
Скидка 20%
Андрей Москаленко
18 Вересня 2019
3 Фотографа о том почему им нравится "интерьерная фотосессия"
17 Вересня 2019
Не схожий досвід розвитку у фотографії
Альона Біла
16 Вересня 2019
​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
12 Вересня 2019
3 Фотографа о том, что для них значит "свадебная фотосессия"
11 Вересня 2019
Когда важно любить то что ты делаешь
Вадим Лазарук
09 Вересня 2019
Фотосессия в поле на фоне стогов
Анжелика Ивашура
09 Вересня 2019

Фотостудії, фотошколи

Like
MOMI
Alfa studio