Місця для фотосесії в Кропивницькому

Місця для фотосесії в Кропивницькому

Зовсім нещодавно місто Кіровоград отримало нову назву – Кропивницький. Деякі сприйняли її позитивно, іншим трохи незвично через багато років називатися кропивничанами замість кіровоградців, але це ще раз доводить: життя не стоїть на місці. Усе навколо змінюється, розвивається, прогресує, так відбувається і з цим містом, яке окрім статусу промислового набуває інших ознак – культурного осередка. Звісно, адже назву воно отримало незвичну – прізвище українського відомого драматурга й театрального діяча. Тому ми радимо відвідати колишній Кіровоград, а де саме ви зможете зробити найкрасивіші фотографії – ми спробуємо підказати в цій статті.

Якщо ви вже маєте світлини, які фіксують відомі театри й музеї міста, то якраз час відпочити на лоні природи, поєднавши це з професійно проведеною фотосесією – як вам пропозиція? Усі фотографи Кропивницького із задоволенням погодяться працювати з вами у відомому на всю країну дендропарку, який розташувався саме в цьому місті. Він заворожую свіжістю природи, ароматом різноманітних квітів, мальовничими озерами… У цьому казковому місці можна провести весільну фотосесію або дитячу й сімейну зйомку – усе буде виглядати гармонійно й презентабельно.

Неймовірна природна краса криється також на хуторі «Надія», який представляє собою музей-заповідник Івана Тобілевича, який свого часу жив і творив у цій садибі. Ви маєте можливість доторкнутися до сторінки історії кінця ХІХ століття, а також зробити наймальовничіші кадри, оскільки вся територія музею потопає в соковитій зелені дубів і ясенів. Не оминіть увагою затишний ставочок, на березі якого є альтанки, зроблені з натуральної деревини.

Площа Героїв Майдану (колишня назва – Кірова) – центральне місце для прогулянок Кропивницьким. Її полюбляють усі без виключення: тут обожнюють призначати побачення закохані, приїжджати весільними кортежами молодята, виходити на вечірню прогулянку сім’ями з дітьми. Тут численна кількість локацій для проведення фотосесій – від пам’яток архітектури до затишних алей, обрамлених багаторічними деревами.

Не обов’язково мати єврейське коріння, аби відвідати головну синагогу в Кропивницькому – це не просто святе місце, а й велична споруда, яка зачаровує архітектурним стилем. Синагога виконана в стриманому мавританському стилі: будівля побудована з червоної цегли, обрамлена кованими ворітьми та декоративними елементами. Тут ви можете отримати красиві світлини як з весілля, так і просто з прогулянки, яку хочеться зафіксувати на фотоапарат для ніжної згадки на роки.

 

Останні статті

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за вересень
19 Вересня 2019
Скидка 20%
Андрей Москаленко
18 Вересня 2019
3 Фотографа о том почему им нравится "интерьерная фотосессия"
17 Вересня 2019
Не схожий досвід розвитку у фотографії
Альона Біла
16 Вересня 2019
​​​​​​​Топ 5 фотографій які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
12 Вересня 2019
3 Фотографа о том, что для них значит "свадебная фотосессия"
11 Вересня 2019
Когда важно любить то что ты делаешь
Вадим Лазарук
09 Вересня 2019
Фотосессия в поле на фоне стогов
Анжелика Ивашура
09 Вересня 2019

Фотостудії, фотошколи

Studio S Photography