Місця для фотосесії в Запоріжжі

Місця для фотосесії в Запоріжжі

Запоріжжя

Коли мова заходить про славнозвісне місто Запоріжжя, то першим на думку завжди приходить острів Хортиця – культурний осередок життя й побуту козаків, на якому й до сьогодні підтримується та прославляється українське козацтво. Звісно, кожен громадянин нашої країни має відвідати це історичне місце й відчути, як серце заповнює гордість і повага до людей, які в сучасному світі віддали частину свого життя для прославляння й продовження нашої національної історії. Але Запоріжжя може здивувати вас не тільки відомим островом, це місто має багацько дивовижних закутків і пам’яток, які стануть вашими улюбленими місцями, де ви обов’язково забажаєте провести професійну зйомку, аби відобразити все різнобарв’я цього міста на ваших фото.

Якщо ви вже маєте світлини на острові Хортиця і в парках міста, то вам варто звернути увагу на ще одне цікаве місце в Запоріжжі – площу Маяковського. Тут вас зустріне незвичної краси фонтан, який є уособленням Всесвіту – посередині красується планета Земля, яку омивають струмені води, а навкруги неї розташовані сім кам’яних статуй.

Ві плануєте провести романтичне побачення, занотувавши його на фотокартках? Тоді обов’язково відвідайте бульвар Шевченка, на якому знаходиться годинник закоханих. Завдяки назві й парочкам, які відвідують це місце, на бульварі панує аура романтизму й закоханості – ви відчуєте це в першу ж хвилину перебування тут!

Трохи посперечалися? Тоді прямуйте до лавки примирення. Один тільки поцілунок на ній – і ви навіть не згадаєте причину вашої суперечки. Це справжнє чарівництво!

Мрієте про фотосесію на природі? Вас чекає Ботанічний сад в Запоріжжі, який нараховує більше трьох тисяч різноманітних рослин, які зачаровують ароматом і радують яскравими кольорами, що прекрасно доповнюють і світлий образ нареченої, і стають розкішним тлом для індивідуальної зйомки, а для сімейних фото стають незамінною основою.

Бажаєте ексклюзив? Тоді ковані ворота на вулиці Таганській – саме те, що ви шукаєте! Кадри поряд із ними надають фотографіям відтінок величності, ніби заможна пара щойно вийшла зі свого маєтку на вечірній променад. Дивовижно,правда?

 

 

Останні статті

Обзор фотошкол Николаева за март 2019
26 Березня 2019
Великий багаж досвіду і знання не повід розслаблятись
Ігор Пилипенко
25 Березня 2019
25 переможців конкурсу фотографій "2018 Drone Photo Contest" були оголошені
22 Березня 2019
Корисні поради та цікава історія життєвого успіху фотографині Тетяни Кірчук
Тетяна Кірчук
21 Березня 2019
Життя Ірини Кузняк з середини
IK Photo Ірина Кузняк
18 Березня 2019
Только попробовав много направлений вы поймете свой
Константин Энквист
14 Березня 2019
Как выбрать свадебного фотографа
Юрий Халипенко
04 Березня 2019
Як встигнути ВСЕ і вчасно сказати "Так"?
Ірина Гамаш
04 Березня 2019

Фотостудії, фотошколи

Адамант
LAbart
Капуста