«Food фотографія»

«Food фотографія»

«Food фотографія» - це «презентація» їжі. Це фотографія яка передає весь смак страви яку приготував шеф-кухар, дивлячись на неї зявляється бажання її скуштувати. Приваблива фотографія їжі це успіх Вашого закладу адже кожний Клієнт який приходить до Вас насамперед  знайомиться з Вашим  «Меню» а потім вже з гостинністю закладу та стилем(поки чекає на замовлення), якщо там тільки назви страв без опису і фотографії людині важко уявити як буде виглядати страва, якщо вона хоче замовити її вперше. Інша справа коли в «Меню» присутні якісні фотографії страв, потенційний клієнт бачить своїми очима як виглядає страва і в нього збуджується апетит замовити та скуштувати витвір мистецтва шеф-кухара. За статистикою на 60-75% підвищується продаж страви коли в «Меню» присутнє її «смачне» фото. Якісні фотографії в «Меню» підвищують середній чек закладу на 25-35% приваблюючи цим більше клієнтів.

В сучасний час новітніх технологій більшість клієнтів дізнаються про заклад гортаючи сторінки в соціальних мережах відпочиваючи вдома(заклад має акаунт в instagram чи соціальних мережах або цим закладом поділився знайомий) і якщо вони натрапили  на «смачне» фото фірмової страви закладу в них з’являється цікавість відвідати даний заклад і  скуштувати страву з фотографії. Ми сприймаємо навколишній світ завдяки нашим рецепторам і один з головних є – наш зір, який забезпечує сприйняття форми, розмірів, кольорів предметів що оточують нас.

«Food фотограф» перетворює щоденну страву у витвір мистецтва і не має значення чи це скибка хлібу на яку падає сонячне світло чи це витвір шеф-кухара.

Послуги Food ФОТОГРАФА:

  • Зйомка для меню ресторанів, кафе, барів;
  • Каталожна зйомка продуктів харчування;
  • Food зйомка рецептів для food-блогів, кулінарних книг;
  • Рекламна зйомка;
  • Предметна зйомка.

Food зйомка проводиться на території замовника.   Food фотосесія це індивідуальний творчий процес, кошторис складається окремо для кожного клієнта з урахувань всіх його побажань. Мінімум-1год, максимум знімальний день (до 6 год).