Місця для фотосесії в Дніпрі

Місця для фотосесії в Дніпрі

Дніпро

Ніжний вітерець, простора водяна гладь, старовинні пам’ятки архітектури по сусідству з надсучасними витворами будівництва – таким постає перед нами місто на Дніпрі з однойменною назвою. Скільки б не точилося суперечок з приводу доцільності перейменування Дніпропетровська в Дніпро, сутність цього міста залишається такою ж, як і багато років назад. Водна артерія, що розділяє місто на два береги,, пишна природа, безліч природних закутків, де можна відпочити, усамітнитися, замислитися над вічними проблемами – усе це ви побачите в перший день знайомства з Дніпром. Пізніше він відкриється вам як місто історичних і культурних надбань, де можна відвідати театральні вистави, оперу, кінотеатри, цирк, а от для малечі тут справжня свобода – дитячі центри завжди радо зустрічають своїх відвідувачів.

Найголовніша гордість Дніпра – то природа, яку тільки трохи доповнили й облагородили люди. Звісно, про найдовшу в Європі набережну та центральний парк ім. Шевченка знають всі любителі стильних фотосесій, а от про парк імені Лазаря Глоби інколи забувають. І даремно, адже тут можна отримати не тільки естетичне задоволення від споглядання природи та покататися на атракціонах, а й зробити ніжні весільні світлини біля озера з лебедями чи квітучих трояндових полів. Але особливе перетворення відбувається з парком під час зимових свят – це дійсно справжня казка!

Місцеві жителі давно вподобали один із найкрасивіших в Україні ботанічний сад, що розкинувся біля Дніпровського національного університету ім. О.Гончара. У самому центрі міста ви можете відчути себе в лісовий хащі з могутніми багаторічними деревами, і такі пейзажі виглядатимуть дивовижно як тло для кадрів весільної або романтичної фотозйомки.

Усі професійні фотографи мають власний стиль і нестандартний погляд, тому фотографії, зроблені в одному місці, виглядатимусь абсолютно по-різному. Скільки в весільних кортежів ми не спостерігали перед клубом «Бартоломео», все ж неможливо віднайти ідентичні фотокартки з цього місця. Все тому, що тут до ваших послуг постають і яхт-клуб, і пляжна зона, і готельний комплекс, де виходять прекрасні сімейні кадри. Фотосесії з дітьми часто проводять у зоозоні, індивідуальні зйомки для портфоліо – біля басейну – обирайте для себе найприйнятніший варіант і насолоджуйтесь суперкадрами з цього ексклюзивного місця.

Отримати класні світлини можна й пройшовшись центральною вулицею Дніпра, що має назву проспект Дмитра Яворницького, де розташовані старовинні споруди, стильні готелі й театри.

Останні статті

25 переможців конкурсу фотографій "2018 Drone Photo Contest" були оголошені
22 Березня 2019
Корисні поради та цікава історія життєвого успіху фотографині Тетяни Кірчук
Тетяна Кірчук
21 Березня 2019
Життя Ірини Кузняк з середини
IK Photo Ірина Кузняк
18 Березня 2019
Только попробовав много направлений вы поймете свой
Константин Энквист
14 Березня 2019
Як встигнути ВСЕ і вчасно сказати "Так"?
Ірина Гамаш
04 Березня 2019
Как выбрать свадебного фотографа
Юрий Халипенко
04 Березня 2019
Фотокамера — це інструмент для створення фотографії
Юрій Бочко
27 Лютого 2019
Фотовыставка фотографий "Чоловічий погляд" в стиле фешт, от профессионального украинского фотографа
Руслан Абсурдов
25 Лютого 2019

Фотостудії, фотошколи

Чеширский Кот
MIMIKA
Ohra Studio