Місця для фотосесії в Дніпрі

Місця для фотосесії в Дніпрі

Дніпро

Ніжний вітерець, простора водяна гладь, старовинні пам’ятки архітектури по сусідству з надсучасними витворами будівництва – таким постає перед нами місто на Дніпрі з однойменною назвою. Скільки б не точилося суперечок з приводу доцільності перейменування Дніпропетровська в Дніпро, сутність цього міста залишається такою ж, як і багато років назад. Водна артерія, що розділяє місто на два береги,, пишна природа, безліч природних закутків, де можна відпочити, усамітнитися, замислитися над вічними проблемами – усе це ви побачите в перший день знайомства з Дніпром. Пізніше він відкриється вам як місто історичних і культурних надбань, де можна відвідати театральні вистави, оперу, кінотеатри, цирк, а от для малечі тут справжня свобода – дитячі центри завжди радо зустрічають своїх відвідувачів.

Найголовніша гордість Дніпра – то природа, яку тільки трохи доповнили й облагородили люди. Звісно, про найдовшу в Європі набережну та центральний парк ім. Шевченка знають всі любителі стильних фотосесій, а от про парк імені Лазаря Глоби інколи забувають. І даремно, адже тут можна отримати не тільки естетичне задоволення від споглядання природи та покататися на атракціонах, а й зробити ніжні весільні світлини біля озера з лебедями чи квітучих трояндових полів. Але особливе перетворення відбувається з парком під час зимових свят – це дійсно справжня казка!

Місцеві жителі давно вподобали один із найкрасивіших в Україні ботанічний сад, що розкинувся біля Дніпровського національного університету ім. О.Гончара. У самому центрі міста ви можете відчути себе в лісовий хащі з могутніми багаторічними деревами, і такі пейзажі виглядатимуть дивовижно як тло для кадрів весільної або романтичної фотозйомки.

Усі професійні фотографи мають власний стиль і нестандартний погляд, тому фотографії, зроблені в одному місці, виглядатимусь абсолютно по-різному. Скільки в весільних кортежів ми не спостерігали перед клубом «Бартоломео», все ж неможливо віднайти ідентичні фотокартки з цього місця. Все тому, що тут до ваших послуг постають і яхт-клуб, і пляжна зона, і готельний комплекс, де виходять прекрасні сімейні кадри. Фотосесії з дітьми часто проводять у зоозоні, індивідуальні зйомки для портфоліо – біля басейну – обирайте для себе найприйнятніший варіант і насолоджуйтесь суперкадрами з цього ексклюзивного місця.

Отримати класні світлини можна й пройшовшись центральною вулицею Дніпра, що має назву проспект Дмитра Яворницького, де розташовані старовинні споруди, стильні готелі й театри.

Останні статті

Матуся та фотографиня як поєднання творчого доповнення?
Оленка Ховерко
14 Січня 2019
Ценность кадра в руках Ксении Ивановой
Ксения Иванова
08 Січня 2019
Захоплення як вищий рівень професіоналізму
Уляна Ярець
03 Січня 2019
Яскравий та творчий світ у фотографії
Юрій Федчак
27 Грудня 2018
Фотокнига у подарунок!
Maki art.studio
26 Грудня 2018
Мудрый и творческий подход к работе с Ольгой Грушевской
Ольга Грушевская
24 Грудня 2018
Поради як не загубити свою творчість
Елена Шевчук
21 Грудня 2018
Цікавість до фото яка триває від дитинства по цей день
Юрій Хмурич
17 Грудня 2018

Фотостудії, фотошколи

White Room
MIMIKA
Bellissimo