Найкращі місця для фотосесії у Вінниці

Найкращі місця для фотосесії у Вінниці

Дедалі частіше Вінниця стає привабливим місцем для туристів, які бажають віднайти найбільш мальовничі місця для створення ексклюзивних фото. Це не дивує, адже місто з багатою історією має чим здивувати гостей! Більше того, місцеві жителі відкривають знайомі з дитинства місця зовсім по-іншому – в цьому полягає секрет професійної фотосесії, зробленої досвідченим знавцем своєї справи. Але менше з тим: давайте перейдемо до топових місць, які були визначені як основні для проведення фотозйомки.

Центральний міський парк імиені Горького у Вінниці – бажане місце для прогулянок, романтичних зустрічей і дитячих пустощів. Тут знайдеться розвага для кожного: малеча буде в захваті від гігантської черепахи, створеної із зелені, молодь – від фонтанів і водоймищ, а люди поважного віку – від численних місць для відпочинку під тінню дерев.

 

Фонтан Рошен – це справжня прикраса міста! Удень він виглядає як звичайний фонтан, який дарує приємну прохолоду в спекотну погоду, а вночі він перетворюється на світломузичне дійство, переливаючись усією палітрою фарб. Водні струмені, граючись и переплітаючись одне з одним, створюють неповторні зображення, від яких у захваті не лише діти, а й дорослі. Це робить фонтан бажаним місцем для проведення фотосесій з дітьми, а також різноманітних Love Story.

Любителям святих місць запам’ятаються прекрасні світлини, зроблені на території Капуцинського храму-костьолу Пресвятої Діви Марії Ангельської. Витончена архітектура, ніжна кольорова гамма, красиві сходинки, прикрашені ажурними огорожами – усе це дарує фотографіям, зробленим у костьолі, благородність і неймовірну глибину.

Молодята мріють, щоб світлини їхнього весілля відрізнялись ніжністю і тендітністю. Музей-садиба Пирогова відповідає цим побажанням на всі 100%. Зберігаючи атмосферу життя великого вченого, цей куточок пам’яті про нього несе в собі неповторну ауру, яка відчувається в кожному предметі, кожному дотику й погляді, які залишаються на святкових фотографіях, зроблених в цій садибі.

Руїни «Вервольфа» – унікальне місце, де ви зможете відчути неабияку єдність із природою. Вони є історичною пам’яткою, яка залишилась із часів Другої світової війни. Це неоднозначне місце, яке має певну історію та характер, але все одно воно стає бажаною точкою на маршруті визначних місць Вінниці для проведення фотосесій.

Словом, якщо ви зібрались провести фотозйомку у Вінниці, ви однозначно отримаєте задоволення й гарні світлини, зроблені і на відкритому просторі, і в зазначених приміщеннях.

Останні статті

Топ 5 фотографів по переглядам за липень 2019 року
19 Липня 2019
10 престижных фотоконкурсов, которые помогут поднять своё мастерство
18 Липня 2019
3 Фотограра о том, что для них значит "детская фотосессия"
16 Липня 2019
Корисні поради від Сергія Андросова
Сергій Андросов
15 Липня 2019
Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів
13 Липня 2019
Фотосессия беременных
Антоніна Ягущина
12 Липня 2019
Топ 5 ідей для фотосесії вагітних
09 Липня 2019
Фундамент как основа творческих экспериментов
Svetlana Rubis
08 Липня 2019

Фотостудії, фотошколи

 Magic
Адамово яблоко
PHOTOINTENSIVE