Студійна фотозйомка є актуальною протягом всього року. Адже так важливо знайти приємний затишний куточок в пасмурну погоду чи в сильний холод. Особливо враховуючи те які є затишні та цікаві інтер’єри у  фотостудіях. Тому ми й підготували для вас підбірку яка складається з топ 5 ідей для студійної фотозйомки.

Топ 1 Роксана Микитенко

Фотографиня проживає та працює в місті  Київ. Роксані до вподоби такі напрямки у фотографії як сімейна фотосесія, портретна, фотосесія вагітних, love story, репортажі та студійна фотозйомка. Роксана працює на умовах TFP / TFCD, а також використовує Подарункові сертифікати.

  • Студійна фотосесія 2,000 грн. – 7,500 грн.

Ближче познайомитись з фотографинею можна прочиатвши її інтерв’ю: Життєвий досвід та незламний дух творчості Роксани Микитенко

Топ 2 Сергей Макаров

Фотограф працює та проживає в місті Київ.  Сергій працює в таких напрямках як фото для портфоліо, фотосесія вагітних, весільна сімейна фотосесії, fashion, студійна та предметна зйомка. Також фотограф працює на умовах TFP / TFCD.

  • Студійна фотосесія 1,000 грн. – 10,000 грн

Замовити послуги фотографа можна на сайті.

Топ 3 Анжелика Ивашура

Анжелика проживає в місті Київ та працює в Буча, Вишневе, Ірпінь та Львів. Фотографиня проводить такі зйомки як love story, весільні та сімейні фотосесії, потретні та студійні. а також фотографує в стилі НЮ. 

  • Студійна фотосесія 1,200 грн. – 2,000 грн.

Замовити послуги фотографині можна на сайті.

Топ 4 Marichka Ilchyshyn

Проживає у місті  Львів працює на вийзді в таких імстах як Івано-Франківськ, Поляниця (Буковель), Тернопіль та Трускавець. А також працює закордоном в місті Стамбул. Фотографиня працює в атких категоріях як  love story, весільна фотосесія, потретна та студійна фотостесії, фото для потрфоліо. Також Марічка працює на умовах TFP / TFCD.

  • Студійна фотосесія 1,500 грн. – 3,000 грн.

Якщо ви не знаєте, що подарувати друзям чи рідним, ви можете замовити Подарунковий сертифікат у фотографині в її профілі. 

Топ 5 Николай Конченко

Проживає в місті Київ та працює в містах поблизу таких як Біла Церква, Тараща. Фотограф працює в таких категоріях як  love story, весільна та студійна зйомки, а також потретна. Також фотограф працює на умовах TFP / TFCD.

  • Студійна фотосесія 1,000 грн. – 3,000 грн.

Замовити послуги фотографа можна на сайті.