Топ 5 ідей для фотосесії новонароджених

Топ 5 ідей для фотосесії новонароджених

Народження дитини є дуже відповідальним моментом для батьків. І кожен з трепетом відноситься до моменту коли дитину кладуть на руки в той момент час зупиняється. Проте так буде не завжди й вже опинившись дома не встигнеш оглянутись як малюку вже тиждень, два, а той й цілий місяць. Тому дуже важливо зробити професійні фото які в майбутньому чітко будуть нагадувати про те яким був ваш малюк. А ми вам пропонуємо переглянути топ 5 ідей для фотосесії новонароджених:

Автор: Ірина Андріюк

Місто: Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Львів, Тернопіль, Ужгород, Хмельницький, Чернівці

Ірина вже понад 11 років у сфері фотографії, вона займається різними видами категорій, одну з яких ми сьогодні представляємо. Вона чудова та талановита фотографиня, вона працює як в Україні так і закордоном. 

  • Фотозйомка новонароджених 2,000 грн.

Вже незабаром ви зможете дізнатись про фотогрфаню ще більше інформації, інетрв’ю з Іриною вийде 2 грудня.

 ​Автор: Яна Левченко

Місто: Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Чернівці

Яна у фотографії понад 7 років, їй до вподоби такі категорії як love story, фотосесія вагітних, фотозйомка новонароджених, дитяча, весільна фотосесії та арт фотографія. Фотографиня працює як в Україні так і за її межами, а також у фотографині можна придбати подарунковий сертифікат на її послуги. 

  • Фотозйомка новонароджених 1,800 грн. – 5,000 грн.

Для того щоб замовити послуги фотографині зайдіть у її профіль на сайті phototo.com.ua.

Автор: Наталья Васильева

Місто: Київ, Львів

Наталія у фотографії понад 5 років, вона надає перевагу таким категоріям як фотосесія вагітних та новонароджених, а також сімейним. Фотографиня працює як в Україні так і за її межами, вона дуже відповідально відноситься до своєї роботи, тому ви можете бути впевнені та спокійні за своїх малят, адже з собою вона завжди матиме медичну книжку та всі необхідні довідки. А також що приємно, що фотографиня вважає, що Безпека та гігієна — її головні критерії роботи.

  • Фотозйомка новонароджених 2,500 грн. – 7,500 грн.

Для того щоб замовити послуги фотографині зайдіть у її профіль на сайті phototo.com.ua

 Автор: Алёна Назаренко

Місто: Велика Багачка, Миргород, Полтава

Алена у фотографії понад 5 років, вона надає перевагу таким категоріям як сімейна та дитячі фотосесії, а також фотозйомка новонароджених. Фотографиня працює як в Україні так і за її межами, ви спокійно можете довіритись, адже вона в першу чергу старається, щоб було комфортно вам та вашим малюкам. Вона працює тільки з професійною технікою та реквізитами, а їх в неї вдосталь, для того щоб пофантазувати.

  • Фотозйомка новонароджених 1,000 грн. – 1,200 грн.

Більше інформації про фотографиню в інтерв’ю: Фотографія як спосіб самореалізації

  Автор: Ірина Саламаха

Місто: Дрогобич, Львів

Ірина у фотографії поки що всього 1 рік і категорією яка їй до вподоби виявилась саме фотосесія новонароджених. Вона з великою відповідальністю ставиться до своїх найменших моделей та їх матусь. 

  • Фотозйомка новонароджених 2,500 грн. – 7,500 грн.

Для того щоб замовити послуги фотографині зайдіть у її профіль на сайті phototo.com.ua

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!