Топ 1 @pererva_vlad

Владислав Перерва проживає фотограф в місті Полтава та працює в таких містах як Київ та Кременчук, професійний досвід скаладє 10 років, середня ціна на послуги складає 9 000 гривень. Владислав є власником фотостудії Pererva production. Фотограф працює в таких категоріях як love story, аерозйомка, відеограф та промислова фотографія.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Владислав Перерва

Робота отримала 1098 Like

Топ 2 @misha_osachuk

Міша Осачук проживає в місті Коломия, а також працює на виїзді. Фотограф є співвласником фотостудії Osachuk wedding studio де з командою за допомогою своїх знань та техніки зберігають найдорожчі моменти вашого життя. Михайло працює у сфері весільної зйомки та урочистих подій.  

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Osachuk wedding studio

Робота отримала 473 Like

Топ 3 @irina.lepinskaya

Ірина Лепинська  проживає в місті Одеса та працює в містах на виїзді таких як Львів, Миколаїв та Херсон. Професійний досвід фотографині складає понад 9 років, середня ціна на послуги 14 000 гривень. Ірина працює у сфері весільної фотографії. Детальніше про роботи та досвід фотографині можна почитати в інтерв’ю: Яку роль відіграють емоції фотографа на весільній фотосесії

Замовити послуги фотографки можна в її профілі Ірина Лепинська

Робота отримала 444 Like

Топ 4 @photo_ansmile

Максим Подопригора проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі  Максим Подопригора.

Робота отримала 414 Like

Топ 5 @uliana_dubinina_foto

Uliana Dubinina проживає та працює в місті Львів, професійний досвід фотографині складає понад 3 років, середня ціна на послуги  6 500 гривень. Уляна працює в таких напрямках як love story, весільні, сімейні та студійні фотосесії. Фотографка навчає фотографії, а також ви можете придбати подарунковий сертифікат для своїх близьких чи знайомих. 

Замовити послуги фотографки можна в її профілі Uliana Dubinina

Робота отримала 400 Like