Топ 5 фотографів по відгукам, оцінкам і Facebook лайкам за квітень

Топ 5 фотографів по відгукам, оцінкам і Facebook лайкам за квітень

Топ 5 фотографів по відгукам, оцінкам і Facebook лайкам

Топ 1 займає Photographer Pylypenko Igor

Ігор Пилипенко —  проживає в місті Львові, проте виїжджає на фотосесії в місто Київ та Тернопіль. Ігор має 30 років досвіду фотографом. Він відкритий та дружелюбний, а також готовий ділитись своїми знаннями. У фотографа є пріоритетна категорія яку він обрав – це весільна зйомка, проте в його профілі можна побачити й інші. Середня ціна на послуги фотографа складають 10 500 гривень.

Щоб ближче познайомитись з автором ви можете прочитати інтерв’ю: Великий багаж досвіду і знання не привід розслаблятись

Топ 2 Алексей Ігнатов

Олексій Ігнатов —  проживає в місті Чернівці та фотографує в містах таких як Рівне та Харків. Олексій вже має 5 років професійного досвіду. Фотограф охоплює такі категорії як: love story, фотосесія вагітних, весільні фотосесії та сімейні. Середня ціна на послуги складає 7 800 гривень. Якщо ви бажаєте дізнатись більше про ціни та побачити фото заходьте на профіль автора.

Також, щоб познайомитись з автором ближче, читайте інтерв’ю:  Різносторонній Олексій Ігнатов

Топ 3 Галя Шкутяк

Галя Шкутяк — проживає в містечку Коломия та знімає поблизу в місті Івано-Франківськ. Дівчина фотографує в таких жанрах як фотосесії, фото для реклами, весільні фотосесії та студійна зйомка. Галя є талановитою та молодою фотографинею яка зовсім нещодавно розпочала свою кар’єру фотографом. Середня ціна на її послуги складає 3 650 гривень, тому якщо вас цікавить фотосесія в даному стилі, можете звертатись до Галі.

Топ 4 Максим Подопригора

Максим Подопригора — проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвіду автора складає уже понад 5 років, а середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Топ 5 Photo and video in ZHitomir

Максим Костерин — проживає та фотографує в місті Житомир. Максим знімає в таких жанрах як фотосесії, репортажі, весільні зйомки та відеограф. Професійний досвід фотографа складає понад 7 років, а середня ціна на послуги 6 250 гривень. Щоб звернутись до даного фотографа, зайдіть в його профіль.

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта