Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за травень

Топ 1 займає Tanya_Tuzyk

Танюша Дмитрівна —  проживає в місті Івано-Франківськ, фотографує  в містах поблизу, таких як Городенка та Яремче. Фотографиня має вже понад 4 роки професійного досвіду. Середня ціна на її послуги складає суму в 2 750 гривень. Тетяна займається такими видами фотосесій як сімейна фотосесія, зйомка свят, випускні та шкільні альбоми. Щоб переглянути роботи фотографині зайдіть в її профіль.

Топ 2 MoskalenkoFoto

Андрей Москаленко —  проживає в місті Дніпро та фотографує в містах таких як Київ та Харків. Це людина яка має понад 17 років професійного досвіду і це все не просто так, адже сама цікавість та любов у Андрія проснулись ще задовго до того як він почав займатись цим професійно. Фотограф займається весільною фотозйомкою, фото дитячих свят та портретною зйомкою для альбомів. Середня ціна на послуги фотографа складає 2 650 гривень.

Більше цікавої та корисної інформації про автора ви можете побачити в інтерв’ю: В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»

Топ 3 Максим Подопригора

Максим Подопригора — проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає уже понад 5 років, а середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Фотограф є дуже активним та відкритим до співпраці. Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Топ 4 Анна Андріюк Фотограф

Анна Андріюк — Луцьк та фотографує в містах таких як Львів, Рівне. Професійний досвід фотографині складає понад 4 роки, а середня ціна на її послуги 4 600 гривень. Анна фотографує в стилі love story, весільна фотосесія, зйомка свят та проводить різного роду фотосесії. Щоб дізнатись більше про фотографиню перейдіть в її профіль.

Топ 5 ROMO Photographer

Roman Makhetskyi — проживає в місті Києві, а також фотографує в Одесі. Фотограф вважає себе досить молодим фотографом, його професійний досвід у фотографії складає 5 років. А середня ціна на послуги 3 700 гривень. Роман фотографує в стилі репортажної фотосесії, весільної, портретної та фотосесія випускних. Щоб більше дізнатись про роботи фотографа заходьте в його профіль.