Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за січень

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за січень

Топ 1 Максим Подопригора

Проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі  Максим Подопригора.

Топ 2 Andrey Lysenko

Проживає в місті Одеса, професійний досвід фотограф складає понад 10 років, а середня ціна на його послуги 5 250 гривень. В профілі Андрія ви знайдете такі категорії як: фото для портфоліо, зйомка свят, fashion, відеограф, а також зйомка на TFP / TFCD умовах.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Andrey Lysenko

Топ 3 Віктор Олейников

Проживає в місті  Сєвєродонецьк та працює поблизу в місті Старобільськ. Професійний досвід фотограф складає понад 3 роки, а середня ціна на його послуги 4 500 гривень. Фотограф працює в напрямку весільної фотосесії. Вікторові подобається дана категорія, через те що в ній можна відобразити  справжні емоції. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі  Віктор Олейников.

Топ 4 Руслан Хілько

Проживає в місті Запоріжжя, професійний досвід фотограф складає понад 2 років, а середня ціна на його послуги 1 425 гривень. В профілі Руслана  ви знайдете такі категорії як: love Story, репортаж, дитяча та портретна фотосесії. Також ви можете замовити у фотографа Подарунковий сертифікат та привітати рідних чи друзів. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Руслан Хілько

Топ 5 Андрей Москаленко

Проживає в місті Дніпро та фотографує в містах таких як Київ та Харків. Це людина яка має понад 17 років професійного досвіду і це все не просто так, адже сама цікавість та любов у Андрія проснулись ще задовго до того як він почав займатись цим професійно. Фотограф займається весільною фотозйомкою, фото дитячих свят та портретною зйомкою для альбомів. Середня ціна на послуги фотографа складає 2 650 гривень.

Більше цікавої та корисної інформації про автора ви можете побачити в інтерв’ю: В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта