Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за липень

Топ 1 MoskalenkoFoto

Андрей Москаленко — проживає в місті Дніпро та фотографує в містах таких як Київ та Харків. Це людина яка має понад 17 років професійного досвіду і це все не просто так, адже сама цікавість та любов у Андрія проснулись ще задовго до того як він почав займатись цим професійно. Фотограф займається весільною фотозйомкою, фото дитячих свят та портретною зйомкою для альбомів. Середня ціна на послуги фотографа складає 2 650 гривень.

Більше цікавої та корисної інформації про автора ви можете побачити в інтерв’ю: В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»

Топ 2  Максим Подопригора

Максим Подопригора — проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає уже понад 5 років, а середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Фотограф є дуже активним та відкритим до співпраці. Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його профіль.

Топ 3 Yana Oliynyk

Яна Олійник — проживає в місті Івано-Франківськ та фотографує в містах таких як  Київ, Львів та Чернівці. В профілі фотографині ви знайдете такі категорії як love story, зйомка свят, весільна фотосесія, портретна та сімейна. Також фотографиня займається випускними та шкільними альбомами і має подарункові сертифікати. Середня ціна на послуги фотографині складає 9 500 гривень та професійний досвід понад 6 років. Фотографиня вважає, що фотограф вміє фотографувати все. Вона відкрита та завзята, а також дуже професійна.

Щоб прочитати більше цікавого про фотографиню читайте інтерв’ю разом з нею вже 5 серпня:  Лікар та фотограф чи існує спіжиття цих двох професій

Топ 4 Предметне і фуд фото

Наталя Юрченко — проживає в місті  Івано-Франківськ. Професійний досвід фотографині складає понад 5 років, а середня ціна на її послуги 10 500 гривень. Фотографиня цікавиться такими категоріями у фотографії як: фуд (food) фотографія, фотозйомка одягу та взуття, а також предметні зйомки. Наталія більше орієнтується на предметну зйомку, тому з радістю зробить вам професійну фотозйомку товару для інтернет-магазину, виробника продукції або ж кафе та ресторанів.

Що замовити послуги фотографині заходьте в її профіль на сайті Phototo.com.ua

Топ 5 Віктор Олейников

Віктор Олейников — проживає в місті  Сєвєродонецьк та працює поблизу в місті Старобільськ. Професійний досвід фотограф складає понад 3 роки, а середня ціна на його послуги 4 500 гривень. Фотограф працює в напрямку весільної фотосесії. Вікторові подобається дана категорія, через те що в ній можна відобразити  справжні емоції. 

Щоб замовити послуги Віктор Олейникова заходьте в його профіль на сайті Phototo.com.ua