Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за грудень

Топ 5 фотографів по відгуках, оцінках і Facebook лайках за грудень

Топ 1 Максим Подопригора

Проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в профіль Максим Подопригора.

Топ 2 Андрей Москаленко

Проживає в місті Дніпро та фотографує в містах таких як Київ та Харків. Це людина яка має понад 17 років професійного досвіду і це все не просто так, адже сама цікавість та любов у Андрія проснулись ще задовго до того як він почав займатись цим професійно. Фотограф займається весільною фотозйомкою, фото дитячих свят та портретною зйомкою для альбомів. Середня ціна на послуги фотографа складає 2 650 гривень.

Більше цікавої та корисної інформації про автора ви можете побачити в інтерв’ю: В жодному найдорожчому фотоапараті немає кнопки «Шедевр»

Топ 3 Віктор Олейников

Проживає в місті  Сєвєродонецьк та працює поблизу в місті Старобільськ. Професійний досвід фотограф складає понад 3 роки, а середня ціна на його послуги 4 500 гривень. Фотограф працює в напрямку весільної фотосесії. Вікторові подобається дана категорія, через те що в ній можна відобразити  справжні емоції. 

Щоб замовити послуги фотографа заходь в профіль Віктор Олейников.

Топ 4 Roman Makhetskyi

Проживає в місті Києві, а також фотографує в Одесі. Фотограф вважає себе досить молодим фотографом, його професійний досвід у фотографії складає 5 років. А середня ціна на послуги 3 700 гривень. Роман фотографує в стилі репортажної фотосесії, весільної, портретної та фотосесія випускних.

Щоб більше дізнатись про роботи фотографа заходьте в профіль Roman Makhetskyi.

Топ 5 Alina Pavlyk

Проживає та працює в місті Київ. Професійний досвід фотографині складає понад 5 років, середня ціна на послуги 4 750 гривень. Аліна працює в таких категорія як фотосесія вагітних, портретна фотосесія та fashion.

Замовити послуги фотографині можна в її профілі Alina Pavlyk.

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!