Топ 5 фотографів по переглядам за жовтень 2019 року

Топ 5 фотографів по переглядам за жовтень 2019 року

Топ 1 Андрей Паршин

Проживає в місті Донецьк, а також знімає в містах поблизу таких як Велика Новосілка, Волноваха та Курахове. В профілі Андрія ви знайдете такі категорії як: love story, зйомка свят, весільна фотосесія, сімейна фотосесія, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Середня ціна фотографа складає 2 050 гривень, а професійних досвідів понад 5 років. Андрій є дуже відкритим, приязним та готовим до співпраці. Щоб замовити послуги Андрія та ознайомитись з його роботами переходить на його профіль.

Топ 2 Marichka Ilchyshyn

Проживає в місті Львів та працює в містах таких як Івано-Франківськ, Поляниця (Буковель), Тернопіль та Трускавець. А також працює закордоном в місті Стамбул. Професійний досвід Марічки складає понад 5 років, середня ціна на послуги 8 250 гривень. Фотографиня працює в таких категоріях як love story, весільна фотосесія, портретна та студійна фотосесії, фото для портфоліо. Також Марічка працює на умовах TFP / TFCD.

Більше інформації про фотографиню в інтерв’ю: Різноманітна та наполеглива Marichka Ilchyshyn

Топ 3 Сергій Савулій

Проживає в місті Тернопіль та працює в містах поблизу таких як Львів, Івано-Франківськ та Хмельницький. Професійний досвід фотографа складає понад 1 рік, середня ціна на послуги 1 575 гривень. Сергій працює в таких напрямках як репортажі, фотозйомка випускних, дитячі та сімейні фотосесії, а також портретні фотосесії. Також фотограф працює на умовах TFP / TFCD.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі.

Топ 4 Evan Semuta

Проживає та працює в місті Київ. Професійний досвід фотографа складає 1 рік, середня ціна на послуги 2 000 гривень. Еван працює в таких напрямках як портретні фотосесії.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі. 

Топ 5 Ірина Гамаш

Проживає в місті Івано-Франківськ та працює в містах поблизу таких як Калуш, Коломия та Яремче. Професійний досвід фотографині складає понад 5 років, середня ціна на послуги 4 875 гривень.  Ірина працює в таких категоріях як love story, весільні фотосесії, випускні та шкільні альбоми, фотокниги. Також фотографня працює на умовах TFP / TFCD.

Більше інформації про фотографиню в інтерв’ю: А ти вже зацікавив людей, щоб про тебе говорили

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта