Топ 5 фотографів по переглядам за січень 2020 року

Топ 5 фотографів по переглядам за січень 2020 року

Топ 1 Александра Яровая

Проживає в місті Дніпро (Дніпропетровськ), професійний досвід фотографа складає понад 9 років, середня ціна на послуги 4 500  гривень. Олександра відносить ся до своєї роботи професійно та виважено, адже обрала такі ніжні категорії як фотосесія вагітних та фотосесія новонароджених.

Замовити послуги фотографині можна в його профілі Александра Яровая.

Топ 2 Alexander Grinn

Проживає та працює в місті Одеса, а також за межами України. Професійний досвід фотографа складає понад 7 років, середня ціна на послуги 22 000 гривень. Олександр є професійним фотографом у  фотосесії в стилі ню, його роботи ніжні, креативні та гарячі. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Alexander Grinn.

Топ 3 Евгений Каплинский

Проживає в місті Київ та працює в містах поблизу таких як Вишгород та Вишневе. Професійний досвід фотографа складає понад 9 років, середня ціна на послуги 4 750 гривень. Євгеній працює в категоріях, які показують пристрасть, гарячість та ніжність вагітних жінок. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Евгений Каплинский.

Топ 4 Максим Подопригора

Проживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі  Максим Подопригора.

Топ 5 Сергей Федив

Проживає в місті Київ, а також працює на виїзді в місті Миколаїв. Професійний досвід фотографа складає понад 4 років, середня ціна на послуги 2 500 гривень. Сергій є дуже скромним фотографом, проте його роботи показують його пристрасть, ніжність та креативність, він працює в напрямках love story, портретні фотосесії та фото в стилі ню.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Сергей Федив.

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта