Топ 5 фотографів по переглядам за листопад 2019 року

Топ 5 фотографів по переглядам за листопад 2019 року

Топ 1 Андрей Паршин

Проживає в місті Донецьк, а також знімає в містах поблизу таких як Велика Новосілка, Волноваха та Курахове. В профілі Андрія ви знайдете такі категорії як: love story, зйомка свят, весільна фотосесія, сімейна фотосесія, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Середня ціна фотографа складає 2 050 гривень, а професійних досвідів понад 5 років. Андрій є дуже відкритим, приязним та готовим до співпраці. Щоб замовити послуги Андрія та ознайомитись з його роботами переходить на його профіль.

Топ 4 Alexander Grinn 

Проживає та фотографує в місті Одеса. Фотограф обрав одну з найунікальніших категорій — це фотосесії в стилі НЮ. Середня ціна на фотосесії складає 22 000 гривень. Професійний досвід фотографа нараховує понад 7 років. Щоб ознайомитись з роботами Олександра та замовити собі індивідуальну фотосесію заходьте в профіль автора.

Топ 3 Христина Демків

Проживає в місті Львів, у фотографії Христина нещодавно, а саме 2 роки. Фотографиня працює в такому напрямку як love story, весільна та сімейна зйомка. Також ви можете придбати подарунковий сертифікат на послуги Христини та подаруваого його комусь з близьких. 

Замовити послуги фотографині можна в її профілі. 

Топ 4 Angela Minensamhet

Проживає в місті Львів, а також влаштовує виїзні зйомки до міста Ужгород. Професійний досвід фотографині складає понад 5 років, середня ціна на послуги 400 гривень. Анжела працює в таких напрямках як портретні та арт фотосесія, фото в стилі ню, а також зйомка на TFP / TFCD умовах.

Замовити послуги фотографині можна в її профілі.

Топ 5 Роман Шалапський Фотограф Львів Photographer Lviv

Проживає та працює в місті Львів, професійний досвід складає понад 5 років, а середня ціна на послуги 1 250 гривень. Роман працює в таких напрямках як фотозйомка транспорту та інші фотосесії. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі.

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!