Топ 5 фотографів по переглядам за грудень 2019 року

Топ 5 фотографів по переглядам за грудень 2019 року

Топ 1 Андрей Паршин

Проживає в місті Донецьк, а також знімає в містах поблизу таких як Велика Новосілка, Волноваха та Курахове. В профілі Андрія ви знайдете такі категорії як: love story, зйомка свят, весільна фотосесія, сімейна фотосесія, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Середня ціна фотографа складає 2 050 гривень, а професійних досвідів понад 5 років. Андрій є дуже відкритим, приязним та готовим до співпраці. Щоб замовити послуги Андрія та ознайомитись з його роботами переходить на його профіль.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Андрей Паршин.

Топ 2 Alexander Grinn

Проживає та працює в місті Одеса, а також за межами України. Професійний досвід фотографа складає понад 7 років, середня ціна на послуги 22 000 гривень. Олександр є професійним фотографом у  фотосесії в стилі ню, його роботи ніжні, креативні та гарячі. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі Alexander Grinn.

Топ 3 Максим Подопригора 

Ппроживає в місті Харків, а також працює на виїзді, фотографує в таких містах як Львів та Київ. В профілі фотографа ви побачите такі категорії як: репортажі, дитяча фотосесія, а також спортивні заходи. Професійний досвід автора складає понад 5 років, середня ціна на послуги фотографа складає 1 050 гривень. Максим є дуже активним та відкритим до співпраці.

Щоб дізнатись більше цікавого про фотографа, заходьте в його Максим Подопригора.

Топ 4 Александра Яровая

Проживає та працює в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Професійний досвід фотографині складає понад 9 років, середня ціна на послуги 4 500 гривень. Олександра працює в таких напрямках як фотосесія вагітних, фотосесія новонароджених, а також дитяча фотосесія. Фотографиня дарує радість та приємні спогади на майбутнє.

Замовити послуги фотографині можна в її профілі Александра Яровая.

Топ 5 Іріо Санте

Проживає та працює в таких містах як Житомир, Київ. Професійний досвід фотографа складає понад 4 роки, середня ціна на послуги 15 500 гривень. Іріо працює в таких напрямках як love story, весільні та портретні фотосесії, також фотограф працює на TFP / TFCD умовах. У фотографа можна змовити подарунковий сертифікат для друзів чи рідних на подарунок

Замовити послуги фотографа модна в його профілі Іріо Санте.

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!