Топ 5 фотографів по переглядах за квітень 2020 року за даними Google Analytics

Топ 1 Сергій Заблоцький

Проживає в місті Житомир та працює в містах поблизу таких як Коростишів та Київ. Професійний досвід фотографа складає понад 5 років, середня ціна на послуги 4 250 гривень. Сергій працює в таких категоріях як love story, зйомка свят, весільні фотографи, сімейна фотосесія, студійна фотосесія, фото в стилі ню та предметні зйомки. Також у фотографа можна замовити Подарункові сертифікати для друзів та рідних.

Топ 2 Ольга Бойчук

Проживає в місті Київ, професійний досвід Ольги складає понад 5 років, середня ціна на послуги 9 500 гривень. Фотографиня працює з такими категоріями як фотосесія вагітних, весільні фотографи, займається фотокнигами, а також проводить підводнаі фотосесії. А ще ви можете замовити Подарунковий сертифікат.

Топ 3 Сергій Ковбасюк

Проживає в місті Київ, професійний досвід Сергія складає понад 10 років, середня ціна на послуги 6 500 гривень. Фотограф працює з такими категоріями як сімейна фотосесія, портрети, студійна фотосесія, корпоративна фотосесія. Також фотограф навчає фотографії та проводить воркшопи. 

Топ 4 Марина Волкова

Проживає в місті Кривий Ріг та працює в таких містах як Одеса та Очаків. Професійний досвід фотографині складає понад 3 роки, середня ціна на послуги 1100 гривень. Марина працює з такими категоріями як фотосесія, love story, фотосесія випускних, фото в стилі ню. Якщо у вас є цікаві пропозиції фотосесій, то звертайтесь, адже фотографиня працює ще на TFP / TFCD умовах.

Топ 5 Дмитро Карєв

Проживає в місті Дніпро (Дніпропетровськ), а також працює в таких містах як Київ та Харків. Професійний досвід Дмитра складає понад 5 років, середня ціна на послуги 1050 гривень. Фотограф працює з такими катгоріями як фотосесії та фото в стилі ню. Також ви можете зацікавити фотографа своїми ідеями і він зможе відзняти їх на TFP / TFCD умовах.