​​​​​​​Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в

​​​​​​​Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7 днів

Топ 1 займає @bogdan_gavryliuk1981

Богдан Гаврилюк проживає в місті Камінь-Каширський та фотографує в містах поблизу таких як Ковель та Луцьк. Професійний досвід фотографа складає 3 роки, а середня ціна на послуги 4 700 гривень. В профілі Богдана ви побачите такі категорії як: Love Story, весільна фотосесія, фотосесія випускних та відеограф. Для того, щоб дізнатись більше про фотографа заходьте в його профіль.

Робота отримала 957 Like 

Топ 2 @zavgorodniy_com

Евгений Киев проживає у місті Києві. Професійний досвід фотографа складає понад 12 років, а середня ціна на його послуги 7 750 гривень. Заглянувши у профіль фотографа ви можете побачити, що фотографу близький напрям у фото це весільна зйомка. 

Щоб дізнатись більше про фотографа вам потрібно зайти у його профіль.

Робота отримала 870 Like 

Топ 3 @kseniya_ivanova_photo

Ксения Иванова проживає на два міста Київ – Харків та працю в містах таких як Львів та Одеса. Ксенія працює весільним фотографом разом з своїм чоловіком, як каже Ксенія: “Два фотографи — це у два рази більше яскравих емоцій, а також гарантія того, що жоден момент не буде пропущений”. Професійний досвід фотографині складає понад 8 років, а середня ціна на її послуги 10 500 гривень. А також ви можете прочитати інтерв’ю з Ксенією “Ценность кадра в руках Ксении Ивановой.”

Щоб замовити послуги фотографині, заходьте в її профіль на сайті phototo.com.ua

Робота отримала 791 Like 

Топ 4 @komorazaicya

Комора Зайця – інтер’єрна фотостудія (282 кв.м.) з погодинною орендою, трьома залами, що складаються з кількох різнопланових фото-зон та безліччю зручностей! Знаходиться дана фотостудія у Файному місті Тернопіль. Фотостудії виповнилось понад 2 роки, а середня ціна на її послуги складає 300 гривень. 

Щоб замовити послуги фотостудії, заходьте в її профіль на сайті phototo.com.ua.

Робота отримала 658 Like 

Топ 5 @kanc_photography_ua

Sergey Kantsyrenko проживає в місті Київ і працює в містах поблизу таких як Львів та Одеса. Основним напрямком у фото Сергій відзначив весільну фотосесію. Професійний досвід Сергія складає понад 7 років, а середня ціна на його послуги 1 250 гривень. Фотороботи даного автора відображають стиль сучасності та ніжності.

Щоб дізнатись більше про фотографа заходьте в його профіль на сайті phototo.com.ua.

Робота отримала 596 Like 

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта