Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за тиждень

Топ 1 займає @kaplinskiy

Евгений Каплинский проживає в місті Київ, а також фотографує в містах поблизу таких як Вишневе та Вишгород. Фотограф має вже більше 8 років професійного досвіду. Індивідуальність фотографа можна помітити в його роботах, адже в нього категорії пов’язані з відкриттям власне жіночої краси, ніжності та сексуальності. А також у профілі фотографа ви знайдете такі категорії як фотосесія вагітних, fashion і фото в стилі НЮ, звичайні фотосесії, а також TFP / TFCD зйомки. Середня ціна на послуги даного фотографа складає 3 750 гривень.

Вже незабаром ви зможете прочитати більше цікавої інформації про автора в інтерв’ю, яке вийде 27 травня.

Топ 2 @foto.kiev

Наталья Васильева проживає в місті Київ та фотографує в місті поблизу Львів. Фотографиня займається фотографією вже більш як 5 років. Особливістю Наталіє є її роботи, адже в даних категорії які обрала автор, а це фотосесія вагітних, фотозйомка новонароджених, сімейна фотосесія — потрібно бути дуже ніжною, обережною та терпеливою. Також фотографиня робить Фотокнига та знімає на TFP / TFCD умовах. Середня ціна на послуги Наталіє складає 4 500 гривень.

Щоб більше дізнатись про ціни та роботи Наталії заходьте в її профіль.

Топ 3 @kolos_photography

Олег Колос проживає у Львівській області, проте  якщо є замовлення з інших регіонів, то він виїжджає туди. Олег має 10 років професійного досвіду, а його середня ціна на послуги складає 10 000 гривень. Особливістю даного автора є те, що він не боїться ризикувати, він віднайшов своє Я сьогодні радує нас своїми роботами. Основним напрямом фотографа є весільна зйомка, тому якщо шукаєте фотографа пишіть та телефонуйте, він з радістю відповість вам!

Щоб дізнатись більше про фотографа відкривайте інтерв’ю з ним:  Якщо фотограф має смак, то це вже 50 % успіху

Топ 4 @misha.vakolyuk

Misha Vakolyuk проживає та працює в місті Київ. Фотограф захоплюється категорією Портрети і з його робіт можна побачити, що це йому дуже добре виходить. Михайло у фотографії вже понад 5 років і середня ціна на його послуги складає 3 800 гривень. Також автора проводить фотосесії на TFP / TFCD умовах. Щоб більше дізнатись про ціни та роботи фотографа, заходьте в його профіль.

Топ 5 @korchaginafoto

Алёна Корчагина проживає в місті Кривий Ріг , а також виїжджає на фотосесії в місто Київ та Одеса.  Олена вже має понад 8 років професійного досвіду, а середня ціна на її послуги складає 10 500 гривень. Вона творча та впевнена в собі, тому не обмежується одним видом зйомки. В її профілі можна побачити такі категорії як: love story, весільна фотосесія та відеогра.

Щоб замовити послуги фотографині заходьте на її профіль та звертайтесь напряму до неї.

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта