Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7

Топ 5 фотографів які мають найбільшу кількість лайків в Інстаграм за 7

Топ 1 займає @tetiana_kirchuk

Тетяна Кірчук проживає в місті Луцьк та працює в містах поблизу таких як Рівне та Тернопіль. Фотографиня має понад 6 років професійного досвіду, а середня ціна на її послуги складає 4 650 гривень. Тетяна вважає своїм основним напрямком у фотографії весільну зйомку, також фотографиня є власницею фотостудії TARA де і практикує студійну зйомку. 

Інтерв’ю з Тетяною Кірчук – Корисні поради та цікава історія життєвого успіху фотографині Тетяни Кірчук

Робота отримала 1163 Like

Топ 2 @yustas_79

Юрій Чорний проживає Верхньодніпровськ та працює в містах поблизу Дніпродзержинськ та Дніпро (Дніпропетровськ). Фотограф має понад 3 роки професійного досвіду, середня ціна на його послуги складає 3 500 гривень. Основним напрямком фотографа є весільна фотосесія, він працює в парі з своєю дружиною у весільно-поставновчому стилі, вони індивідуально для кожної пари підбирають стиль і позиції, також захоплюються категорією love story. 

Замовити послуги фотографа можна в його профілі.

Робота отримала 762 Like

Топ 3 @korchaginafoto

Алёна Корчагина проживає в місті Кривий Ріг та працює на виїзді у містах таких як Київ та Одеса. Фотографиня має вже понад 8 років професійного досвіду, а середня ціна на її послуги складає понад 10 500 гривень. Алёна вважає своїм основним напрямком весільну фотографію та працює в категорії Love story. 

Замовити послуги фотографині можна у її профілі.

Робота отримала 547 Like

Топ 4 @alieraalicefox.ph

Aliera Alicefox проживає в місті Київ та працює в таких містах як Львів, Одеса. Фотографиня має понад 2 роки досвіду у фотографії, а середня ціна на її послуги складає 1 550 гривень. Aliera є не просто фотографом, вона також є моделлю і що не менш цікаво це її напрямки у фото. Також фотографиня має свій девіз: “Такими как видят нас большинство людей, чаще всего мы себя сами наблюдаем в зеркалах по утрам, на это способен каждый, куда сложнее передать свой внутренний мир в реальность.”

Замовити послуги фотографині можна в її профілі.

Робота отримала 441 Like

Топ 5 @lazaruk_photography

Вадим Лазарук проживає в місті Київ та працює в містах таких як Львів, Одеса, Харків та Житомир. Основними напрямками фотограф вважає весільну та сімейну фотосесію, а також love story. А також фотограф розповідає у своєму інтерв’ю, що зі своїми клієнтами він прощається ненадовго так як він проходить цілий цикл від весілля до сімейної фотосесії вже з дітьми. Інтерв’ю з фотографом вийде 9 вересня.

Замовити послуги фотографа можна в його профілі.

Робота отримала 417 Like

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта