Тетяна Вичегжаніна з чудовими малюками

Тетяна Вичегжаніна з чудовими малюками

Сьогодні з нами Тетяна Вичегжаніна  і вона розповість про свій особистний досвід і про захоплення фотосесією немовлят. Рідко коли можна побачити ще миліші фото 🙂
 

Традиційне питання – як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Фотографією я професійно займаюся вже 11 років, а немовлят почала знімати п’ять років тому, після народження моєї молодшої донечки. Я спробувала зробити світлини перших днів її життя і зрозуміла, що це дуже складно і потрібно вчитися. З того часу я навчалася у найкращих фотографів немовлят України, а останній майстер-клас, який я відвідала проводила фотограф із Ізраїлю. Зараз фотосесії немовлят – це мій основний напрямок і справа, яка мене дуже захоплює!

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Я знімаю на Nikon d800.

Яким об’єктивом найчастіше знімаєте?

Останнім часом мені полюбився об’єктів Sigma 50мм арт серії. Він добре підходить для зйомок немовлят, дуже різкий, та дає чудові кольори.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Для мене кожна крихітна моделька є неповторною і я можу годинами розповідати про них. Було багато таких, які особливо запам’яталися. Цього року на фотосесії в мене був малюк на ім’я Платон. Зазвичай, я раджу проводити зйомки немовлят у віці до двох тижнів, бо потім вони вже не сплять так добре, не такі гнучкі і зробити фото, такі, які ви бачите в моєму портфоліо вкрай складно. Платонові на час фотосесії виповнився цілий місяць. Незважаючи на це, він чудово спав і мені вдалося зробити такі позування, які не завжди вдаються з зовсім маленькими крихітками. Ми з батьками Платона були здивовані і дуже задоволені.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Я часто переглядаю роботи найкращих фотографів з усього світу, таких як Анна Брант, Келли Браун та багатьох інших, надихаюся ними, вчуся. Складно сказати, що хтось з них має більший вплив.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Я вважаю, що ніколи не треба зупинятися у своєму професійному зростанні. Не соромно вчитися навіть тоді, коли ти маєш чималий досвід, тому я десь раз на рік відвідую майстер класи своїх колег. Як сказала одна моя знайома, майстер-класи як редбул – надають крила!

Ще, як вже казала, я часто переглядаю світлини відомих фотографів, аналізую їх, порівнюю і це дає мені змогу зрозуміти, як я можу покращити свої роботи.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Я дуже люблю подорожувати і щаслива, що мій чоловік поділяє моє захоплення! Разом із сім’єю ми відвідали багато країн Європи, а також були в Азії та Африці.

Ще ми любимо активний відпочинок: велосипеди та ролики.

Щоб Ви побажали фотографам початківцям?

Фотографам, які тільки починають, бажаю знайти саме той напрямок, який буде вас надихати. Не бійтеся експериментувати та знаходьте себе та свій стиль!

 

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта