Талановитий та харазматичний Данило Плесницький

Талановитий та харазматичний Данило Плесницький

Сьогодні з нами Данило Плесницький це людина в якої творчість виливається через край, а фото зачаровують свою ніжністю та сучасністю. 

Традиційне питання – як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Я, напевно, як і більшість фотографів захоплювався фотографією ще з дитинства. З часом коли я подорослішав я пішов вчитись на курси. Мені це все дуже подобалось, тому я вже 5 років займаюсь фотографією. Також я вивчаю архітектуру та працюю волонтером в громадській організації – це мені допомагає розвивати свою творчу сторону.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Починав я з фотоапарата фірми Nikon, проте з часом перейшов на фотоапарат фірми Canon. На даний момент в мене Mark III і переважно я фотографую фільмо-об’єктивом.

Яким об’єктивом найчастіше знімаєте?

Це  35 ммл і 85 ммл.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Загальний стиль яким я керуюсь – це Life stile. Знімаю весільну зйомку і нещодавно для себе спробував VIP fashion.


Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Так, звісно – це було в Амстердамі. Одного разу ми з моїм братом довго не думаючи поїхали на екскурсію до Амстердаму. Я вирішив написати одній парі чи не хотіли б вони, щоб я провів їм зйомку і вони не відмовились. Я провів їм фотосесію, яка нам обом дуже сподобалось, вони пригостили нас з братом обідом, також ми саме шукали житло на ночівлю і вони ласкаво запропонували переночувати в них ну і звісно ми погодились. Це історія завдяки якій я знайшов друзів з якими спілкуюсь ще й досі. Наступного року я приїхав до Амстердаму та подарував їм ще одну зйомку. 

 

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

З Львівських – це Марта Сірко. Мені близький жанр в якому вона фотографує, адже я нещодавно поринув в fashion зйомку. Також я черпаю своє натхнення в просторах інтернету, воно впливає на майбутні мої роботи.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Починав я з майстер-класів, пізніше в мене з’явився наставник, який допомагав мені розвиватись в фотографії. Також я вірю в те, що оточення людини формує її стиль та особистість, тому  я знаходжусь в правильному оточенні. Також я вважаю, що фотографія – це сукупність декількох напрямків таких як:  маркетинг, переговори,  психологія. Фотограф повинен бути обізнаним в кожному з цих напрямків. Мені особисто ще допомагає те, що я вчусь на архітектурі і займаюсь волонтерством.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Для мене це подорожі. Я захоплений, емоційний, вмотивований та натхненний повертаюсь з будь якої подорожі, навіть, якщо це кудись просто за місто.

Чи часто знімаєте закордоном? (Якщо так то де вже знімали?)

Так, є декілька країн в яких я вже знімав. Найдальше де я був це Англія, Амстердам, Польща.

Ви плануєте розвиватись в цьому напрямку?

Так, планую.

Щоб Ви побажали фотографам початківцям?

В першу чергу це знайти себе та зрозуміти, що тобі подобається і чим ти хочеш займатись.

В другу чергу бажаю постійно розвиватись, не зупинятись на досягнутому. І насправді хочу сказати, що до всього, щоб ви не робили потрібно підходити дуже осмисллено тому що це все формує вас та ваш досвід.

Сьогодні з нами був Данило Плесницький

 Львів

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!