Назва фотовиставки: Сім’я Джок Стерджеса
Автор: Jock Sturges, Seattle USA
Дата: 17 листопада–15 грудня 2020
Місце проведення: галерея Київської Школи Фотографії
Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 65 (ст.м. Олімпійська)
Вхід вільний. Пн-Пт з 10:00 до 20:00

Більше інформації, фотографій та реєстрацію для участі в аукціоні ви можете знайти на сторінці фотовиставки.

«Сім’я Джока Стерджеса» – це фотовиставка 30 фотографій, роздрукованих автором, відомим портретистом з США. Фотовиставка триватиме з 17 листопада по 15 грудня в галереї Київської Школи Фотографії. Вперше в Україні глядачі зможуть побачити роботи майстра періоду 1980-2018 років.

C 15 по 20 грудня відбудеться благодійний аукціон. Десять фотографій формату А4 з підписом автора будуть продані, а отримані кошти організатори фотовиставки передадуть лікарям України для боротьби з COVID-19.

Джок Стерджес народився в 1947 році в Нью-Йорку. З 1970 він вивчав педагогічну психологію в коледжі Мальборо (штат Вермонт). Викладав фотографію, знімав балет, моду і рекламу. У 1985 році захистив ступінь магістра мистецтв в Інституті Мистецтв в Сан-Франциско. Його роботи представлені в колекціях 33 музеїв світу серед яких: Музей сучасного мистецтва (MoMA), Метрополітен-музей у Нью-Йорку, Національна бібліотека в Парижі, Франкфуртський музей сучасного мистецтва в Німеччині.

Фотохудожник підкреслює, що «…десять фотографій виставки повинні бути продані з аукціону, щоб зібрати гроші і допомогти подолати кризу, викликану Covid-19 в Україні. Я прошу не використовувати ню-зображення для реклами тих знімків, які, я сподіваюся, будуть продані. Я знаю. що це схоже на самоцензуру, але я волію бути дещо консервативним на цьому етапі свого життя. Раніше у мене було більше часу і сил на суперечки по темі та стилю моїх робіт. Я дарую Україні ці фотографії, щоб показати, як багато нам дають добрі відносини».