Щира розповідь про фото від Вікторії Пранкевич

Щира розповідь про фото від Вікторії Пранкевич

Надзвичайно цікава розповідь нашої сьогоднішньої гості Виктории Пранкевич. Людина яка чарує своєю красотою, ніжністю, своїм вмінням знаходити позитив та вмінням створити комфорт. Адже так важливо на фотосесії відчувати себе комфортно. Її фото зачаравоують, а талант підкорює клієнтів. 
 

Традиційне питання – як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

У професійну десь три роки тому. А з фотоапаратом бігала змалечку. Досі пам’ятаю, що як тільки у родині з’явилась перша камера – вона майже завжди була зі мною. З роками я все більше і більше цікавилась цією темою, вивчала техніку, дізнавалась купу нової інформації, тренувалась обробляти фото і згодом вирішила спробувати перетворити улюблене хобі на роботу.

 На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, світло)

Знімаю на свій улюблений Canon, який зі мною і у свята, і у вихідні. Зараз хочу його трохи оновити, щоб більше «бути в тренді» і ще більше покращити якість своїх фото.

Люблю працювати і в студійних умовах, з штучним світлом, яке можна виставити так, як хочеться і як треба, а також з природнім освітленням, бо саме воно дає такі гарні деталі кожній фотографії, якщо уміти з ним працювати.

Яким об’єктивом найчастіше знімаєте?

З об’єктивів обожнюю «портрєтнік», 50мм, бо він майже у всіх зйомках незамінний та неповторний. Дуже гарна картинка після нього виходить. Він робить чудові та чіткі портрети, які після камери виглядають ідеально.

 Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його вибрали?

Дуже полюбляю жіночі фотосесії та Lоve Story. Бо саме у цих видах зйомки вдається добре познайомитись, поспілкуватись і налаштувати людей на зйомку так, щоб вони мали змогу розслабитися і не турбуватись ні про що, а насолоджуватися моментом. І дуже потім мені подобається результат після зйомок.

Окрім цього знімаю і сімейні фотосесії, і весільні.

Розкажіть про зйомку яка найбільше запам’яталась, чи є така?

Так, мені найбільше запам’яталась весільна зйомка вже друзів, хоча колись вони були клієнтами, які посеред зими дуже захотіли вуличних фото наробити. Ми з ними зустрічались потім ще не раз, то на інших весіллях, то на нових зйомках. А от коли вони запросили бути їхнім весільним фотографом… Це було дуже приємно і зворушливо. Фотографувати кохання, яке ти мав змогу спостерігати не один рік – непередаване відчуття.

І так було класно, бо вони до мене звикли, фотографуватись люблять і вже добре знають, що і як потрібно робити. Результат досі тішить мене, бо фото вийшли такими теплими, ніжними і передають усе їх щастя, яке вони відчували.

 Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Мені подобаються багато фотографів. Коли починала, орієнтувалась на Вероніку Котлярову, з Москви. Дуже сподобався її підхід, відео з позування і стиль обробки. Зараз полюбляю дивитись майстрів цієї справи: Енні Лейбовіц, Стіва МакКарі. Та й поглядаю співвітчизників, таких як Сергій Іванов, Анна Ростовцева, Ілля Двояковський та ін.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Інтернет та Youtube. От без них було б справді погано, доводилось би кожну дрібку інформації вишукувати по кілька днів. Добре, що є такий потужний інструмент для власного розвитку, вчись хоч до старості.

Також допомагає адекватний аналіз власних робіт і помилок, порівняння себе з іншими фотографами того ж рівня, чи краще. А також бажання спочатку зрозуміти і зробити так само круто, як хтось з улюблених фотографів, а потім зробити ще краще.

 Які місця для фотографії ви би порадили ?

Незалюднену природу. Майже у кожному місті можна знайти таке місце, де майже немає людей, проте є і квіти, і височенні дерева, і скали, і, можливо, навіть до моря чи річки. Ось у таких місцях і роблять зазвичай цікаві роботи.

Чи гарну фотостудію. Таких вже у кожному місті по декілька, вибирати можна на будь-який смак.

Чим захоплюєтесь, крім фотографії?

Дуже люблю читати книжки. Коли є вільний час я чи обробляю, чи читаю. Такі фантастичні світи можна створити у власній голові…. А ще дістати натхнення та нових ідей.

Щоб Ви побажали фотографам початківцям?

Не боятись та пробувати. Вчитись, знову пробувати і далі вчитись. Бо чи більше ти вчишся, ти більше ти розумієш, що об’єми цікавої інформації, яку потрібно осягнути, нескінченні.

 

Залиште свій коментар
Коментарі
Ім'я
Електронна пошта
Додай свій профіль БЕЗКОШТОВНО та отримуй клієнтів з твого міста!
Додай свій профіль безкоштовно!