Що таке Лавсторі

Love Story – у перекладі з англійської означає Історія Кохання. Це може бути фото історія знайомства пари і розвитку відносин.

Зверніть увагу, на наш каталог фотографів, які пропонують Love Story

Що привнесе Лавсторі у ваше життя:

  1. Це гарна нагода перетворити один день вашого життя у казку. Для неодружених пар особливо, а також для тих, хто вже давно у шлюбі.
  2. Чудовий подарунок дівчині, особливо коли пара вже зустрічається певний час, а також прекрасний передвесільний подарунок – побалувати себе красивими творчими фотознімками, особливо для тих, хто полюбляє фотографуватись. До того ж багато пар розуміє, що гарних фотографій, на котрих вони разом, практично в них немає.
  3. Яскраві спогади, котрі залишаться на все життя. Переглядаючи фотографії, ви зможете знову пригадати той гарний настрій, коли ви наважились і прийшли на фотосесію Лавсторі. Не секрет – що фотосесія це справді подія в житті, дехто приймає участь у фотосесії вперше тільки на власному весіллі)
  4. Красиві фото можна використати для виготовлення весільних сувенірів для гостей.
  5. Фото також можуть бути стильним запрошенням на весілля для гостей.
  6. Лавсторі це гарна репетиція весільної фотосесії у невимушеній обстановці. Це нагода познайомитись з фотографом, звикнути до нього, подружитись. А також лавсторі є свого роду міні-майстер клас з позування. Вже після такої фотосесії ви будете впевненіше триматися перед камерою. І що досить важливе – чоловіки як правило не дуже люблять фотографуватись. Але часто саме після лавсторі – я чула такі слова хлопця до його дівчини – Ти подивись, які ми красиві, як ми гарно виходимо на фото! І йому вже подобається фотографуватись.
  7. З фотографій Лавсторі можна зробити слайд шоу і потім продемонструвати на весіллі.
  8. Також ці фотографії можна включити у весільну фотокнигу. Особливо цікавим може бути пропозиція «руки і серця»)
  9. Лавсторі також може подарувати чоловік дружині, це чудовий подарунок до свята, або просто так) Це гарна нагода освіжити та пригадати романтичні почуття! І потім поповнити свій фотоархів новою сімейною фотокнигою!

Весняного Настрою та Гарних знімків!