Інколи потрібен поштовх в житті людини, щоб вона зрозуміла чим насправді хоче займатись, саме це й сталось з Русланом Новосьоловим. Фотографія в його життя прийшла після кризи на тоді ще основній роботі, і це була доля, адже його робити випромінюють щирі та справжні емоції, а люди які з ними працюють залишаються задоволеними результатом.

Як, коли і чому Ви прийшли в фотографію?

Свій перший фотоапарат я купив у 2009 р. на останні гроші, які залишились у мене після звільнення з фінансової компанії, в якій я працював до кризи. Саме з цього часу і розпочалось моє захоплення фотографією. Спочатку я знімав лише друзів і знайомих, в основному це були портретні фотосесії.

На яку техніку Ви знімаєте? (Камера, оптика, об’єктив, світло)

Від самого початку моєї кар’єри фотографом і до сьогодні я знімаю на камери Nikon. Наразі в моєму арсеналі всі топові об’єктиви й камери Nikon.

Який у Вас основний напрямок в фото і чому Ви його обрали?

З самого початку я знав, що хочу і буду знімати весілля. Чому? Бо в моєму оточенні, я ні в кого не бачив весільних фото, які мені б сподобалися. Тому хотів це змінити!

Як опанували даний вид зйомки?

Це лише справа практики. Коли знімаєш по 50 весіль у рік, то вправність приходить швидко. Головне, щоб ця зйомка подобалась і приносила задоволення.

Роботи яких фотографів мають на Вас вплив?

Складно говорити саме про вплив. Можу сказати тільки, що з серед фотографів чиї роботи мені найбільше подобаються — це Ірвант (Yervant), Емін Кулієв, Галина Набатнікова.

Що вам допомагало і допомагає розвиватися і ставати краще як фотографу? Критика, поради колег, аналіз чужих робіт, майстер-класи?

Зараз дуже велика кількість крутих фотографів у світі, переглядаючи їх фото, можна завжди знайти щось нове і корисне для себе. Щоб побачити свої помилки потрібно їх знайти, а найкращі помічники — це колеги, їх критика, завжди вкажуть на промахи й помилки :).

Чи навчались Ви в Фотошколі? (Якщо так то в якій?)

Ні, не навчався в фотошколах. Все що вмію і знаю, опановував самостійно. А в теперішніх умовах, коли у вільному доступі безліч он-лайн уроків, взагалі не бачу сенсу у фотошколах. Головне бажання!

Чи були у вас курйозні моменти під час зйомки?

Без курйозних моментів не обходиться жодне весілля. Якщо говорити, про один з останніх курйозних випадків, то батько нареченого вирішив здивувати гостей димовою шашкою з кольоровим димом, але все пішло не за планом. Дим не зник через хвилину, а шашка виявилась якоюсь підробкою. І весь зал ресторану заполонив їдучий дим, весілля було перепинено на декілька годин.

Що вам допомагає розуміти, що ви обрали правильний шлях в житті?

Головне — це довіра і вдячність клієнтів.

З чого варто новачкам розпочинати свій шлях у фотографії?

З покупки фотоапарата і правильного об’єктива.

Фотограф: Руслан Новосьол

Місто: Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Львів, Чернівці